Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy veszélyt jelent ha...

Nagy veszélyt jelent ha fűszereset ettem 6. hetesen?

Figyelt kérdés

Most járok a terhességem 6.hetében, és a Családi ebéd igen fűszeresre sikeredett ( vendegsegben voltunk), és most gorcsolget a hasam... Így is félek, hogy Elmegy, mert nehezen jött össze... Ilyenkor mi segíthet?

Előre is köszönöm!



2019. jún. 2. 14:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Semmi. Ha egészséges a magzat és nincs gond a terhességgel ennyi nem árthat. Én az elejétől ugyan úgy eszem a csipőset. Sőt. Most vagyok 27 hetes és semmi gond nincs. Amúgy az elején előfordulhat enyhe görcsölés. Ha nem erős és nem vérzel akkor nyugi
2019. jún. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Nem is értem, hogy ilyen kérdések hogyan születhetnek meg elvileg felnőtt nők fejében...
2019. jún. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
En ilyet meg a legparaztatobb oldalon sem olvastam, hogy a fuszeres art. Nyersen ne egyel semmit. Gyumolcsot, zoldseget jol mosd meg. Ha gorcsol a hasad, vegyel be magneziumot. Drukkolok neked, hogy komplikacio mentes terhesseged es szulesed legyen.
2019. jún. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Mmint ugy ertem a nyersen ne egyel semmit, hogy hust, halat, tojast 🙂 zoldseget gyumolcsot meg jol megmosottan.
2019. jún. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Jól esett? Akkor egészségedre!

:) Ettől bajod nem lesz!

2019. jún. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagyon hosszú és aggodalmas terhességed lesz ha ilyenen fent akadsz. Ezt minden rossz indulat nélkül mondom. Szted a fűszeres kaja mit okozhat? Vagy ezt hol olvastad?
2019. jún. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

A nőgyógyász mondta, hogy az első 12-ben bármi lehet köztudottan, és mivel nálam vannak egészségügyi problémák, jobban figyelnem kell majd.


Hát, több oldalon olvastam, hogy az Oregano vetélést okoz pl. :(

Igen, tudom, hogy igazad van, és nem szabad ennyire rástresszelni.


Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!

2019. jún. 2. 16:10
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora baromságokat bakker. Egy normális terhességnek nem fog megártani egy kis fűszeres kaja. Ennyi erővel az indiaiak szaporodni sem tudnának, mert mindenki elvetélne kb.
2019. jún. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én gyerekkoromtól kezdve imádom a csípős ételeket. A paradicsomot úgy besózom, hogy csupa fehér. A levesem meg fekete 😏 Ez van, én másképp nem tudnám megenni és így esik jól. Mikor a kisfiamat vártam akkor is rengetegszer ettem csípős paprikát, chilis babot, hot ketchupot. Makk egészséges 3 éves :)
2019. jún. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
92%
A fűszeres kaja a gyomrodba megy, a gyerek a méhedben van... Mégis hogy árthatna neki?
2019. jún. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!