Meddig lehet ezt?

Figyelt kérdés
Kismamák ti a hanyadik hétig tudtatok behúzni a hasatokat? Mikor kezdett el látszani? És mikor ereztetek először a mozgást?

2019. jún. 2. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Kb a 9.hétig mert onnantól puffadtam. Látszani 15 hetesen kezdett,érezni 17 hetesen éreztem már úgy,hogy látszódott.De előtte már voltak bélmozgás szerű érzéseim.

36hkm

2019. jún. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Most, 24 hetesen kezdtek el örülni a családtagok, hogy na, azért már látszik egy kicsit a pocim. Ismerősök, barátok viszont szörnyülködnek, hogy olyan, mintha nem is lennék terhes. Megfelelő öltözetben nem látszik a "buggy", hosszú, testre simuló ruhában viszont már kiemelkedik egy kis pocak, akkor is, ha behúzom.


14 hetesen éreztem először mozogni a babát, első gyerek.

2019. jún. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elsovel a 18. hetig, masodikkal mar a 9. heten trukkoznom kellett a ruhakkal. A babas hasat nem lehet behuzni.
2019. jún. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok, elsovel a 22. heten kerdeztek ra, masodikkal mar a 12.-en ruhafuggo volt, ha olyat vettem fel, latszott siman. Az elsot a 15. heten ereztem eloszor, de csak a 17. heten lettem benne biztos, a masodikat a 16. heten kezdtem el erezni.
2019. jún. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mensi alatt sem tudom behúzni..

Igazából a pozi teszt óta.


Meg is szültem, visszafogytam a teherbeesés előtti súlyom alá.

De most sem tudom behúzni( meglazultak az izmok, edzenem kell)


17 hetesen kezdett látszani, de idegen akkor sem mondta meg..

2019. jún. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És meddig tudtatok hason aludni? :D
2019. jún. 3. 20:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem mar a 14.en kenyelmetlen volt, a masodik trimesztertol nem is ajanlott egyebkent sem hason sem haton, en hasonalvo vagyok, felhuzom az egyik terdem oldalt, illetve a ket karom is behuzom magam ala, mert erzekenyek a meeim, es igy tudok kvazi hason aludni.
2019. jún. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kb. a 12. héttől kezdve nem tudtam behúzni a hasam. 15. hét körül lehetett látni vmit, és a 20. héten éreztem először biztosra utaló magzati mozgást. Amint sejtettem, hogy gyermeket várok, már egyáltalán nem feküdtem hason. Nem azért, mert nem tudtam, csak vhogy a tudat bennem, hogy lehet ott bent lakik vki. :)
2019. jún. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is nagyon puffadtam már az elején kb 9 héttől. Behúzni se tudtam bár nem is nagyon próbáltam 😀 16. héttől kezdett látszódni de idegen akkor sem mondta volna meg, hogy a baba miatt van pocakom. Mostmár a 21 hetesen azért elég egyértelmű de még simán el tudnám rejteni bő ruhákkal. Első baba. A mozgást 20. héten kezdtem el egyértelműen érezni, akkor már rendesen rúgott. Hason sosem aludtam viszont olvasni hason szoktam de már azt se tudok kb a 16. héttől
2019. jún. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!