Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem mozog a babám? Mit...

Miért nem mozog a babám? Mit csináljak hogy megmozduljon? Lehet valami baja van?

Figyelt kérdés
Pénteken voltunk orvosnál akkor minden rendben volt.. Tegnap már nem éreztem sokat mozogni ma meg semmit nem mozgott. Ettem csokit úgysem mozog nagyon megijedtem
2019. jún. 2. 22:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy?
2019. jún. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
28 hetes vagyok
2019. jún. 2. 22:39
 3/19 anonim ***** válasza:
78%

Akkor menj a korhazba most, nezzenek meg.


Remelhetoleg semmi gond nincs, de nekem azt mondtak, hogy a harmadik trimeszterben mar nehany oran at csokkent magzatmozgaskor is hivjam oket, menjek be, csinalnak nst-t, megnezik az aramlast. Nem szabad megvarni, hogy egyaltalan ne legyen mozgas huzamosabb ideig, hanem akkor kell mar menni, amikor meg ugyan van mozgas, csak a megszokottol elteroen. Es inkabb 20x feleslegesen, mint egyszer tul keson...

Nekem vegul 2x kellett bemennem emiatt, eloszor 35 hetesen, akkor minden rendben volt.

Masodjara a 37. het vegen, akkor valoban nem lettek mar valami jok az eredmenyek, az nst-n sem voot tokeletes a szivmukodes/magzatmozgas es meginditottak a szulest.

2019. jún. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
28 hetesen egész nap nem mozgott akkor nem is értem, miért nem mentél be a kórházba???
2019. jún. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Kórház.
2019. jún. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Menj a korhazba gyorsan! Nekem tavaly pontosan ugyanekkor majusban,28 hetesen ugyanez volt, bementem megnezetni, nem volt hala Istennek semmi 🙏🙏 neked sem lesz, de menj be!
2019. jún. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Majus vegen, tudom h mar junius van... csak keso is van mar, nem csak junius. :)
2019. jún. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ilyennek nem viccelunk :( Én éppen utazáson voltam és amikor volt egy reggel (!) hogy nem éreztem mozogni. Felhívtam a legközelebbi védőnői szolgálatot, hogy keressék meg nem a szívhangját.
2019. jún. 3. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
49%

Soha se értem az idiótákat...

Ha úgy érzik vagy látják, hogy gond van, mi a fa%€t keresnek gyakorin?????


Volt már halálos eset is, ahol egy srác tüneteit leírta. Mindenki írta a marhaságot.

Én meg megmondtam: Menjen orvoshoz, mert amiket leírt azok elég sok mindennek az alap tünetei.


Rá nemsokkal egy hozzátartozó megtalálta gépén azvoldalt a kérdésével, mentett jelszóval...

Elmondta, elhúnyt azvillető s dögöljön meg a sok buta ember itt.


Menni kell, ha érzed valami nem stimmel.

Inkább fuss potya köröket...

2019. jún. 3. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező! Szabad tudni,mi van a babával?

Én is anno megijedtem párszor,mert amikor meleg volt,a fiam meg sem moccant. Végig aggódtam a nyarat,mert mindig csak este mozgott,mikor már kezdett jobb lenni a levegő. Remélem,minden rendben van a babáddal!

2019. jún. 3. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!