Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4+5 napos terhessèg, semmi...

4+5 napos terhessèg, semmi tünet? Szerintetek minden remdben van? Volt màr valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Ma vagyok 4+5 napos terhrs,de semmi tünetem nincs.Mègcsak a hasam sem görcsöl vagy szúr...Nincs èmelygès,fàradt sem vagyok...Melleim fájdogálnak talán ,de az sem

elviselhetetlen.... A hasam petefèszek körül a nemvárt előtt szurkàlt,de már az sem :( Nagyon aggódom,hogy nem fejlődik a baba,nem emelkedik a hormonszintem... Holnap megyek orvoshoz vérvételre.Meg fogja tudni mondani hogy jók e az értèkeim a terhességi időnek megfelelően?


2019. jún. 2. 23:49
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
4 hetesen mégis milyen tüneteket szeretnél? :) Nem mindenkinek és nem mindig vannak tünetei. Szerintem próbálj meg lenyugodni, úgysem tudod befolyásolni, hogy mi történik odabent, de ha mindenen így bestresszelsz, akkor nagggyon hosszú és keserves terhességed lesz. 10 hkm
2019. jún. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Neked vannak màr tüneteid?Mikor kezdődtek?
2019. jún. 3. 00:04
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Egyik terhességemmel se voltak tüneteim. Semmi. Nőtt a hasam és mozgott, aztán szültem. 😂 Ne csinálj ott problémát, ahol nincs. 😊
2019. jún. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
1es vagyok, nekem se nagyon vannak tüneteim, kis mellfájás meg aluszékonyság. A baba rendben van. Az első terhességem is kvázi tünetmentes volt.
2019. jún. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Én nem tudom mi van velem.Alapban nem vagyok ilyen parázós hipohonder,de itt ugye a kisbabáról van szó,amit annyira szeretnénk <3Nagyon várjuk!!! :)
2019. jún. 3. 01:06
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Elsonel nrkem sem volt semmi, álomkór jött úgy 6-7 hét körül. Másodiknál sem volt semmi ennyi idosen.
2019. jún. 3. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Nekem a melleim sokkal jobban fajtak mint menstruacio elott es alatt, ez mar a nemvart elott par nappal jelentkezett. A tobbi tunet olyan 6 het korul jellentkeztek, de azok is jottek mentek, szerencsere. Most 18 hetesek vagyunk es teljesen egeszseges a fiam.

Mindenre kapsz majd valaszt az orvosodtol, de addig is probalj nem stresszelni mert az nem tesz jot sem neked, sem pedig a babanak. Boldog babavarast!

2019. jún. 3. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
És az orvos meg tudja mondani a véretedmény alapján,hogy rendesen fejlődik e?Csak mert gondolom UH nem sokat segít még.
2019. jún. 3. 06:36
 9/29 anonim ***** válasza:
Én a második terhességem elején, 5 hetesen sírva mondtam a tesómnak, hogy biztos nincs minden rendben, mert semmi tünetem, és olyan jó lenne, ha legalább hányingerem lenne... Egy hét múlva már sírni sem volt erőm a hányingertől, és mint kiderült, ikreket vártam :-D
2019. jún. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Én is sírva aludtam el este... :( Hülyén hangzik,de èn is örülnék egy kis rosszullégnek :)

Köszönöm mindenkinek a vàlaszát,nagyon sokat segîtenek a soraitok!

2019. jún. 3. 06:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!