Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Reggeli hőm alacsony, de erős...

Reggeli hőm alacsony, de erős pozitív a terhességi teszt, ez normális?

Figyelt kérdés

Sajnos nekem a hőgörbe nem igazán vált be, az egész ciklus alatt 36.5-36.2 között ugrál a reggeli hőm.. De napközben elérem a 37.3 körülit, és azt érzem mentem elég a bőröm.

5 napja teszteltem pozitívat, menstruáció sehol, jovohetre hívott a doki ultrahangra...



2019. jún. 3. 06:16
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Van egy erős pozi teszt és nem jött meg. Ez annyira evidens, hogy nem is értem minek hőmérőzgetsz?! Ha már most így állsz hozzá, a 8 hónapot végig fogod idegeskedni. Miért nem hanysz, eleget nőtt-e a hasad, jók-e a doki által mért méretek szerintünk, eleget rugdos-e ha csak 23-at számoltál, stb. stb....

Terhes vagy, innentől az otthoni teendőd végetért (várakozás, hőmérőzés, tesztelgetés, időpontkérés), mostantól a doki dolga a terhesgondozás.

Nyugi. Jó babavárást!

2019. jún. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Te magad írod, hogy neked nem vált be a hőmérőzés. Akkor hagyd abba, örülj, várd az UHt.
2019. jún. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Nekem is egy cickakk lett a hogorbem, ez alapjan ovulaciom se volt, pedig jol mertem mindig, le is mondtam a babarol, most megis 9 hetes terhes vagyok. Nem mindenkinek valik be, szerintem csak olyanoknak valo, akiknek kb rendszeres ciklusuk van es napra pontosan szeretnek tudni, mikor van ovu.

Ne aggodj, inkabb orulj, hogy edesanya leszel :)

2019. jún. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is igyan igy volt egy hónapig mértem mikor valaki ránezett azt mondta nem volt ovum (pedig ovulácios tesztet is használtam) meg hogy pajzsmirigyemet nézessem meg mikor már fel adtam annyira higy orvoshoz akartam menni kivizsgáljanak van a valami bajom pozitivat teszteltem 8 hetes terhes vagyok pozitiv teszt óta nem mertem a hőmet. Nekem nem vált be
2019. jún. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok bocsi a hibákért teloról gyorsan gépeltem :)
2019. jún. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogy vagy/vagytok azóta??
2019. szept. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!


Az érdekelődést is köszönöm, minden rendben van azóta,sőt, már megtudtuk, hogy egy pici fiú mocorog odabent! :)

2019. szept. 24. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!