Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes terhesen pocak?

9 hetes terhesen pocak?

Figyelt kérdés

Sehogy sem akar elmulni a puffadas, nem tudom mar felvenni a farmerjeim, sokan eszrevettek mar a munkahelyemen is, pedig nem akarom meg, hogy tudjon rola a vezetoseg :(

164 cm vagyok, 60 kilo voltam, most 64 :(

Normalis ez? Nektek mikor kezdett latszani a pocakotok?


2019. jún. 3. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

9 hetesen még csak puffadás látszik nem a baba :) nekem is kényelmetlenek voltak már akkor a nadrágjaim. Nekem most kezd látszani és kerekedni úgy igazán.

19+1 hkm

2019. jún. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Első vagyok. Rád gyorsan felszaladt az a 4 kg, valószínű ez is közrejátszik abban, hogy nem kényelmesek a régi nacik. Én még csak most vagyok +3 kilónál és ez is a második trimeszterben jött rám. De ez változó persze, hogy ki mennyit hízik.
2019. jún. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

En ugyan vekony testalkatu vagyok, de nagyon puffadtam mindegyik terhessegem elejen.

Nekem annyi volt, hogy inkabb csak delutan/este puffadtam, reggel lapos volt a hasam, igy max nem vettem fel kifejezetten szuk felsot/ruhat, vagy ha igen, akkor delutan magamra kaptam egy kardigant es igy nem vettek eszre, amig en nem mondtam el.

Van ra esely, hogy a felszalad 4 kilo is hozzajarul, elofordul ilyen, de teny, hogy kb egy honapja derult ki a terhesseg, ennyi ido alatt ez picit sok, vagyis hirtelen ment fel.

Szoval ha rakerdeznek es nem akarsz a terhessegrol beszelni, akkor mondd, hogy nem vagy jo formaban, felszaladt par kilo, hagyjanak vele beken.

Konkretan nekem a baba miatt keson lett pocakom, meg a 3. babaval is boven felido utan kezdett ugy latszani, hogy eszrevegyek, pedig nem takargattam. De ez eleg egyeni, mint irtam en vekony vagyok es sportolok is, eros a hasfalam, ugy a vegere sem nott nagyra a hasam.

2019. jún. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szamithatok meg ra, hogy elmulik a puffadas es egy kis idore, mig no a baba, lemegy a hasam?
2019. jún. 3. 13:44
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Igen, szamithatsz ra. Az elso trimeszter vege fele altalaban elmulik a puffadas, legalabbis nekem mindeig csak 11-13 het kornyekeig tartott, utana viszont a baba miatti pocak csak hetekkel (esetemben honapokkal) kesobb lesz latvanyos.
2019. jún. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Alkat függő. Én nagyon vékony vagyok és rögtön felszedtem két kilót, puffadtam is ezért a szűk nadrágjaim már nagyon hamar nem jöttek rám. Most vagyok13 hetes és akkora hasam van főleg este, de már reggel sem lapos... konkrétan szerintem 5 hónapos hasam van. Csak hát az amúgy deszka hasam és kevés hasizmom miatt meglátszik, ez van. Amíg kellett, tudtam öltözködéssel rejtegetni azért
2019. jún. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!