Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is érzett így terhesség...

Más is érzett így terhesség alatt?

Figyelt kérdés
6.kislányunk van úton.Imádok lányos anya lenni,de közben meg annyira jó lenne egy kisfiú.Több babánk már nem lesz,ő az utolsó és rosszul érzem magam amiatt,hogy kisfiút szerettem volna.Vagyis ez így nem igaz,csak az másfajta öröm lenne.Olyan önző vagyok,mintha nem örülnék pedig de.Másnál is volt ilyen sokadik ugyanolyan nemű gyerkőc után?
2019. jún. 3. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
4 lányunk van. Én attól borultam volna ki, ha valamelyik fiú, mindig is 4 lányt akartam. 😊
2019. jún. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Én fordítva vagyok. Igaz, csak a második, de nem lesz több. Második fiucskat várjuk. Világ életemben lányos anyukának képzeltem magam. De. Akisfiam egy óriási szeretetgomboc. Imadom:) a kicsinel mikor mondtam h fiú, ott azonnal elbogtem magam, aztán persze hatalmas lelkiismeretfurdalasom lett. 1ora alatt át állt az agyam. És már azt nem tudnám elkepzelni h lány legyen. Nem véletlenül születik az a lélek hozzánk, aki. Megvan az oka, csak majd később jövünk rá. És nem, nem vagy önző, minden embernek vannak vágyai.
2019. jún. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Nem vagy önző, teljesen normális amit érzel.

Én pl mindig is fiús anyukának képzeltem el magam. Eredetileg 3 fiút és egy lányt szerettem volna. Ott borult a dolog, hogy a férjem 2 gyereket szeretne, maximum talán 3-at, de azt majd meglátjuk. Most várom az elsőt és legbelül én fiút vártam, a férjem pedig nyíltan kimondta, hogy nagyon kislányra vágyik. Még mielőtt kiderült volna a neme, magamban én is átálltam arra, hogy legyen kislány, mert annyira láttam a férjemen, hogy mennyire vágyik rá. Kislány lesz, nem tudom hogyan csináltuk, de nekem már semmi tervem a jövőre :D

2019. jún. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Apukam az unokaival van igy :))

Ket testveremnek mar van 2-2 kislanya, egy masiknak 1 es uton van a masodik, o is kislany lesz. En 3 het mulva fogom megtudni, hogy mi lesz, nagyon szeretnem, ha kisfiu lenne, talan tudatalatt azert, hogy legyen vegre egy varva vart fiu unoka is :) persze ha kislanynak szuletik, nem fogjuk visszakuldeni :D

2019. jún. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én mindig úgy képzeltem,hogy biztos lányaim lesznek,de egy kisfiú is mellettük.Persze imádom őt,boldog vagyok,hogy kislány,mennyire jó lesz,majd mikor együtt a 6 lánnyal megyek ide-oda.Apuka is teljesen odavan,az összes kislányunkba szerelmes,de nyilván egy fiúcska se lett volna rossz.
2019. jún. 3. 14:16
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az lenne a nem normális, ha nem így éreznél. Aki 6 gyermeket vállal, nyilván arra számít, hogy mindkét nemből lesz köztük néhány. A statisztikai esélye is igen kicsi 6 lánynak! Gratulálok egyébként! Nálatok így alakult, semmi baj nincs azzal, hogy fiút is szerettél volna.
2019. jún. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem fiam van,kislányt szerettem volna.Most terhes vagyok,még nem tudjuk a nemét de kislányt szeretnénk.Van egy usmerősöm 4 fia van,az 5.lett lány.😁
2019. jún. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én fordítva éltem meg pont amikor kiderült a 12hetes uhn hogy mind2 kisfiu elbőgtem magam persze azota már alig várom őket. Csak lányokkal tudtam volna elképzelni magam korábban :)
2019. jún. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!