Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tettél annk érdekében...

Mit tettél annk érdekében hogy gyorsabban teljesnek az utolsó hetek? Te is türelmetlenül vártad a végét?

Figyelt kérdés
2019. jún. 3. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
aludtam mert tudtam hogy az utolsó órák amiket aludni tudok.
2019. jún. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
Én nem akartam, hogy vége legyen. Mindkettővel imádam várandósnak lenni.
2019. jún. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
34 hetes vagyok, most kezd csak nehezedni a dolog, időnként szenvedek rendesen, de eddig is imádtam a várandósságom minden percét, és egyáltalán nem akarom siettetni. Így is hihetetlenül gyorsan repült ez a néhány hónap, és most is csak úgy rohannak a napok
2019. jún. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%

Nem, nem akartam hogy vége legyen. Nem tudtam beleélni magam, hogy szülni fogok. Hirtelen hideg zuhanyként ért a magzatvíz szivárgás és a szülés után is nehezen tudtam túltenni magam rajta, hogy vége annak hogy a hasamban növekedett a kisbabám... De aztán összemelegedtünk és minden rendben lett :)

Meg amúgy ez elég beteges, ami nekem volt. Valószínűleg egészséges ember számít rá, hogy előbb-utóbb szülnie kell :D

2019. jún. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%

En csak az elso gyerekkel voltam turelmetlenebb, de igazabol ott is elment az ido, mert sokaig dolgoztam. 35 hetesen kezdtem el vasarolni, babaszobat rendezni, ilyesmi, mire keszen lett mar csak 2-3 het maradt.

Utana pihentem, setalni mentem delelott delutan, minden nap foztem valami jot, sorozatokat neztem. Es mire kb belejottem ebbe es kialakult a munka nelkuli napirendem, addigra megszultem. :)

A masodik babanal 38 hetesen koltoztunk, gondolom nem kell mondani, hogy minden nap azert imadkoztam, hogy meg or nap legyen hatra es sikeruljon berendezkedni teljesen.

A harmadik babanal pedig szinten 35 het korul kezdtem a babaszobaval es a babaruhakkal foglalkozni, az utolso ket hetben ismet lustupni, fozocskezni, sorozatokat nezni akartam, mar amennyire ez ket gyerek mellett lehetseges.

Erre megszultem a 37. het vegen... Azota is vagyakozom arra a ket het pihenesre. :D

2019. jún. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még ki kell használni,hogy aludhatsz. Ugyanis ha meglesz a bébi,pár évig nem nagyon fogsz. Amúgy ilyenkor sokat pihentem,nem nagyon mentem már sehova,mert annyira fájt a hátam és derekam. Plusz az utolsó simításokat végezem a babaszobán,összeszedtem a kórházi cuccokat és ilyesmi. Én vártam már amúgy,hogy vége legyen,nekem nem annyira tetszett ez a terhességes dolog,meg vártam már hogy láthassam a kislányom :)
2019. jún. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!