Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mellek között poros folt. Mi...

Mellek között poros folt. Mi lehet? Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Nem viszket de megpróbáltam gomba elleni krémet hátha. Nem használt semmit. Hol halványabb hol sötétebb. Most pedig hámlik. Lehet nagyon bemelegszik? Pedig nem hordok párnázott melltartót.
2019. jún. 3. 18:33
 1/3 A kérdező kommentje:
Piros folt. Bocsánat
2019. jún. 3. 18:33
 2/3 anonim ***** válasza:
Parfümöt nem fújod oda véletlenül? Nekem is szokott lenni, mivel viszonylag nagy a mellem, bemelegszik vagy kidörzsöli a melltartó, pedig jó méretet hordok. Én Sudocremmel szoktam bekenni.
2019. jún. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt. Azt hittem gomba, használtam is rá kenőcsöt, de nem múlt el. Minden este micellás vízzel áttöröltem, reggelente pedig kis hintőport tettem rá, így nem pirosodott be annyira. Szülés után elmúlt, pedig a mellméretem nem csökkent, sőt inkább nagyobb lett. Szerintem a hormonok miatt volt.
2019. jún. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!