Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Duzzadt szemérem ajkak mitől...

Duzzadt szemérem ajkak mitől lehet?

Figyelt kérdés

32 hetesen már 1 ujjnyira nyitva volt a külső,belső,középső méhszáj. Be tartom a szigorú fekvést! Már 36 hetes vagyok ultrahangra muszáj volt mennem összesen kb. 6 órát ültem sétáltam az utazással, várakozással együtt. Nos,a kérdés amikor haza értem és elmentem pisilni észre vettem, hogy a jobb szemérem ajkam a 3x van dagadva!! Fáj, mikor pisilek enyhén ég.

3 nap múlva megyek orvoshoz szólok majd, hogy nézze meg. Lehet össze függés, menjek azzonnal orvoshoz a babának lehet baja??


2019. jún. 4. 01:46
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
A fájdalom miatt én elmennék orvoshoz minél hamarabb. A duzzanat lehetséges, hogy visszértől van. Nekem legalábbis attól volt, viszont nem fájt a pisilés, “csak” meg volt dagadva.
2019. jún. 4. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem zárnék ki egy fertőzést sem. Ezzel ne várj 3 napot, inkább menj orvoshoz.
2019. jún. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A fájdalom és dagadás nőtt!! Kontkrétan ülni, menni nem bírtam! Ha valaki ezt később olvassa és ilyen gondja lenne minél előbb menjen orvoshoz. Nekem bartholini cisztám volt amit meg is műtöttek. Sosem lehet tudni inkább nézzen meg az orvos, minthogy baj legyen!!
2019. jún. 5. 03:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!