Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt esetleg olyanok...

Diana1124 kérdése:

Vannak itt esetleg olyanok akik Fehérgyarmaton szültek? Vélemény?

Figyelt kérdés
Sziasztok, első babát várom, 27 hetes vagyok, és egyre jobban foglalkoztat hogy vajon itt Fehérgyarmaton hogy megy a szülés.. Olyanra vagyok kíváncsi például hogy mennyire szólnak bele, burokrepesztés, oxitocin, vagy milyen arányban lehet mondani hogy császároznak? Minden esetben metszenek gátat? Tudom hogy több doki van, és nem lehet általánosítani, és nyilván a kismamák is különböznek, de ha bárkinek van tapasztalata kérlek írjátok le. Ja, és még ha nem lett volna elég kérdésem így egyszerre, lehet apás szülés? És el kell hozzá végezni egy szülés felkészítő tanfolyamot? Ha igen hol kell erre jelentkezni? Előre is köszönöm 😊

2019. jún. 4. 10:07
 1/1 anonim válasza:
Karácsony Gergely anyja.
ápr. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!