Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A toxoplazma miatt lehet...

A toxoplazma miatt lehet beteg a baba?

Figyelt kérdés

8hónapos vagyok és a 4.hónapban kiderült hogy toxplazma és hpv fertözésem is van. 2hétig volt hpv virus fertözésem . Megmütötek és elmúlt.

a gyógyszert már a 3vagy negyedik hónapotól szedem szünet élkül a toxoplazmára viszont nagyon erös a fertözésem.Mostanában kijött egy gombás fertözésem is. De azt nem nemi úton kaptam. Szerintettek menyire valoszinü hogy egéséges baba fog születni ?



2019. jún. 4. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre csakis az orvosod tudna valaszolni. Egyebkent o mit mond? A napokban olvastam rola valamit, hogy nem okoz problemat ha alacsony a fertozesi szint, de igy hogy nalad magas, nem tudom. Drukkolok nektek hogy minden rendben legyen es egeszseges legyen a pici.
2019. jún. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez annyira ritka dolog, hogy nem tudom olvassa e itt majd valaki aki tapasztalt hasonlot. En drukkolok. Amugy multkor olvastam egy cikket egy nogyogyasz irta, hogy praxisaban osszesen 3 toxoplazmozisos kismama volt es mind a 3 egeszseges babat szult. De ott nem volt szo fertozottsegi szintrol.
2019. jún. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha aktív a toxoplazma fertőzés, sajnos komoly bajt okozhat a gyereknek.
2019. jún. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!