Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet buta kérdés, de ettől...

Lehet buta kérdés, de ettől lehet oxigénhiányos a magzat?

Figyelt kérdés
Szóval többször volt olyan a terhességem alatt, hogy visszatartottam a levegőt.. pl. az elején mikor a mozgását akartam megfigyelni, mindig visszatartottam, hogy a gyenge mozgolódást is megérezzem a kezemmel.. vagy mikor takarítottam és nem akartam beszívni a tisztítószer szagát, akkor is visszatartottam a levegőt rendszeresen.. a gondolatomba meg bejön a pánik, hogy ugye ettől nem károsodhatott, kapott oxigént rendesen??

2019. jún. 4. 15:04
 1/2 anonim ***** válasza:
56%
Halo! Ne aggódj ilyen miatt, a magzati hemoglobin sokkal erősebben köti az Oxigént mint az anyai. Hacsak nem szunik meg a vérellátás ami egyértelműen nem a te eseted, akkor az anya már esznéletlen oxigénhiányos kell hogy legyen mire a baba is az lesz ez fulladás, szenmonoxid mérgezés vahy autóbalesetnél leheg pl. Nyugi, ne parázd tulúl! Jól teszed ha nem szívsz be tisztítószert, de én a helyedben inkább ecettel vagy FROSH természetes tisztítószerrel takarítanék, nem lehet tudni melyik szer mennyire teratogén!
2019. jún. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Azzal takarítok, csak még volt itthon a régi ablaktisztítóból és elhasználtam..
2019. jún. 4. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!