Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12. hétig eltiltattak a...

12. hétig eltiltattak a szextől méhszájseb miatt. A csikló orgazmus, dörzsölés is árt?

Figyelt kérdés

2019. jún. 5. 12:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
55%
Mikor fogjátok fel,hogy maga az orgazmus is árt/maga az örömszerzés mivel méhösszehúzódást okoz és azért nem ajánlják?
2019. jún. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
57%
Ugyan bird mar ki !!
2019. jún. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Honnan tudhatnám, első gyermekemet várom. Ha hematóma miatt tiltanak el megértem, hogy árt az összehúzódás, de ez egy hámelváltozás, nem vagyok benne biztos, hogy esetében nem-e a fizikai behatolástól tiltottak el.
2019. jún. 5. 12:22
 4/23 anonim ***** válasza:
81%

Kérdezd meg a nőgyógyászt. Nem minden esetben árt az orgazmus..pl.nekem kaparásom volt (missed ab) és 6 hétig nem lehet szex/behatolás. De az orgazmus maga nem árt, még segít is kipucolódni,pedig ilyenkor is eleven seb van a méhben.Ezt nőgyógyász mondta..

Szóval ne itt várj választ,hanem kérdezd meg a dokit. 12 hét azért elég kellemetlen ha az ember együtt él azzal akit szeret és kíván..már én is kínlódok de még ki kell bírnom egy kicsit.

2019. jún. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
91%
Nehezen de ki lehet bírni, engem is eltitottak 12. hétig, azt viszont nem tudtam kikerülni hogy olyan álmaim voltak hogy egy kisebb orgazmusra keltem 😅
2019. jún. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Pici dörzsisztem magam és volt egy mini orgazmusom is. Ha nem vérzek, barnázok akkor megnyugodhatok? Többet ilyen nem csinálok mielőtt még nem kérdezem a dokimat.
2019. jún. 5. 12:36
 7/23 anonim ***** válasza:
80%
Ennyi talán nem árt, de foglald le magad valamivel, ha ennyire kívánós vagy.
2019. jún. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
33%
Nem állatok vagyunk, hogy dörzsizzük magunkat mert nem bírjuk megállni......orvost kérdezd amúgy. De ki lehet bírni ha az egészség megköveteli.
2019. jún. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
60%
Engem is eltiltottak, méhszájon fekvő lepeny miatt, a doki nekem azt mondta együtt lehetünk, csak ne legyen behatolás...
2019. jún. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat! Szomorú vagyok, hogy egy kérdés ennyi embert agresszívvé tud tenni.
2019. jún. 5. 15:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!