Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem nyomom meg a babát?

Nem nyomom meg a babát?

Figyelt kérdés
Néha mikor ülésből előre dőlök hogy valamiért nyúljak, eléggé megnyomódik a hasam, ami kellemetlen, de mindig utólag bosszankodom, hogy hát már megint mit csináltam... a másik meg hogy ma derekamra kötöttem a farmer kabátomat, az ujjánál görcsre volt kötve az alhasamnál, leguggoltam és eléggé megnyomta a méhemnél az a kemény pukli... és már a 34. hétben vagyok, ott van a kis fejecskéje is és belém jött az idegesség, szokásosan.

2019. jún. 5. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Az ugye megvan, hogy vízben úszik a baba egy tök védett helyen?
2019. jún. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tudom, viszont már elég nagy, szóval a teste kitölti a helyet
2019. jún. 5. 23:41
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Védi a víz, a méhed, a pocak, úgyhogy nem érez belőle semmit, nyugi! :))
2019. jún. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
24 hetesen még félig a hasamon fekszem és nincs belőle semmi probléma, csak ha érzem hogy nagyon rugdus akkor fél oldalamra fekszek
2019. jún. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 36 hetesen is félig a hasamon fekszem, a babám pedig szépen bekuporodik a kis zugba és ott alszik tovább.

Amíg nincs beékelődve a feje (ami kb csak az utolsó napokban történik meg vagy éppen csak szülés előtt közvetlen), addig bármilyen ilyen nyomás éri, ha nagyon zavarja ki tud onnan csúszni, nem tudsz neki ártani.

2019. jún. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!