Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak nekem furcsa férfiként...

Csak nekem furcsa férfiként az hogy a páromnak természetes hogy lombikkal legyen gyerekünk mástól?

Figyelt kérdés
Kiderült, hogy egy örökletes betegségem van amit sajnos a gyermek is megkaphat! Sajnálom is emiatt mert nem csak neki de nekem is az volt a vágyam hogy szülők legyünk! De férfiként sajnos nem tudom elképzelni hogy mástól legyen gyermekem! Nekem ez nagyon idegen!

2019. jún. 6. 13:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
65%
Amikor tulleptel a ferfi hiusagodon, fontosabb lesz a parod es az hogy mennyire szereted ot akkor majd nem fog szamitani, hogy spermadonortol lesz gyereketek. Haladni kell a korral, mert a mai vilagban sajnos egyre tobb problema van es lesz ezen a teren. A lombik lassan teljesen normalis dolog lesz meg spremadonor vagy eppen petesejt donor segitsegevel is.
2019. jún. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%
Én meg nőként nem tudnám elképzelni, hogy NE legyen gyerekem. innentől kezdve csak az volna a kérdés, hogy veled vagy mással...
2019. jún. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%
Es akkor mondjon le az anyaságról miattad? Forditott esetben ha neki lenne baja ugy lelépnél mint a huzat.
2019. jún. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
75%
A férfiúi büszkeségeden kellene túllendülnöd. Ismerek olyan párt, ahol a férfi olyan genetikai betegségben szenved, hogy soha nem lehet saját!!! gyereke, és ők is lombikra mennek majd. Ugyanúgy várja hogy nekikezdjenek, mint egy olyan pár, akik nem lombikkal vágnak bele a babaprojektbe.
2019. jún. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
49%
Hát biztos bennem van a hiba, de én megértelek, kedves kérdező. 4 gyermekem van, mindig is ez volt a vágyam, hogy nagy családom legyen, de a férjem az alap, ő a legfontosabb. És ha neki nem lehetne gyereke, akkor nem lenne gyermekünk.
2019. jún. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%

Szia!

Az én férjem hamarabb elfogadta a tény,hogy neki nem lehet gyereke mint én.

Betegség miatt.

2019. jún. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
96%

Már előtte is tudtuk sajnos,hogy nekünk valszeg nem lesz közös gyerekünk.Így ő(férjem)hamarabb túltette magát mert betegség alatt agydaganatot értettem.11 éves volt.

Örülök,hogy él és van nekem.

Köszi a lepontozást.

Ja mi elindítottuk az örökbefogadást.

2019. jún. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
56%

Azért ez nem az az eset mikor a feleséged mással kefél, és a besikerült kakukkfiókát veled nevelteti!

Igen, biztosan rossz neked, hogy épp te vagy az, aki miatt nem lehet közös gyerek De! Épp ezért kéne felülemelkedned az önsajnálaton és számbavenni a lehetőségeiket!

Ha donorsperma nem, akkor örökbefogadás stb.

2019. jún. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
74%

Jól értem, hogy lehetne gyereked, csak van ra esély, hogy orokolje a betegséget?


Milyen betegség?

2019. jún. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem, én nem hagynám el soha őt akármilyen betegsége van is! Én ennél őt sokkal jobban szeretem!

Azt is megértem hogy ő neki tényleg fontos az anyaság!

Szerencsére nem ez az egyetlen esélyünk van esélyünk PGD-vel de ha az nem jön össze akkor marad csak a lombik!

Gorlin-Goltz szindrómám van!

2019. jún. 6. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!