Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mennyire volt fáradt...

Ki mennyire volt fáradt ikerterhesen?

Figyelt kérdés
7+6 hetes vagyok egypetéjű ikrekkel, ilyenkor délutánra teljesen lemerülök, kb élni se marad erőm, alig bírom hazavonszolni magam melóból. Megszólalni sincs kedvem, teljesen energiátlan és lehangolt leszek. Valamennyire tudom, hogy normális fáradtnak lenni, na de ennyire? Más tapasztalt hasonlót?

2019. jún. 6. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 7+4 hetes vagyok, kétpetéjű ikrekkel :) en mar kora delutanra lemerulok, legkesobb 9-fel10 korul muszaj aludnom, kulonben leborulok a szekrol, de sokszor korabban alszom. Szóval szerintem normális.
2019. jún. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon faradt voltam eleinte, utána pedig nagyon rosszul voltam szülésig. Már 8 hetesek a fiúk, azvegesz terhességet nagyon nehezen viseltem.


Az első terhességem alatt semmi gondot nem tapasztaltam

2019. jún. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én csak egy babával vagyok terhes, nagyon fáradt voltam az első hetekben. Rázott a hideg folyamat, nagyon sápadt voltam. Aztán 9. héten megnézték a vas szintemet, és zuhant lefele a terhesség kezdetétől nézve, pedig szedtem vasat, de nem volt elég. Kiírtak gyógyszertárit, két naponta egy szemet kell szedjek 100mg. Na akkor mintha elvágták volna. Visszatért a színem is, meg az energiám. Nem mondom, hogy nem aludtam utána se délutanonként. De nem volt már a zombi üzemmód.

Nézessétek meg a vas szintet, lehet most megfelelő, de ahogy nő a baba, egyre több kell majd.

Boldog babavárást mindenkinek!

12 hkm

2019. jún. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
9+6 hetes vagyok, egy babam van. Alig birom ki, hogy ne aludjak el a munkaba, alig varom, hogy hazaerjek es agyba bujjak. Ez van 5. hettol folyamatosan, remelem elmulik 12. hetre (legalabbis ismeros kismamak ezzel biztatnak).
2019. jún. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

23. hétig dolgoztam az ikrekkel, meg se kottyant semmi, pedig ráadásul az az első terhességem volt. Nálam utána kezdődtek a gondok.


De ne ilyenekből indulj ki, mert nincs két egyforma terhesség, ráadásul ennyire az elején nem befolyásol semmit, hogy ikrek vagy nem.

2019. jún. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én az első gyerekkel az első trimeszterben voltam állandóan fáradt, utána meg majd szét vetett az energia, a harmasikrekkel pedig a második trimeszterben voltam folyton fáradt, csak pihentem volna, de az se esett jól. Aztán a 26. hét körül megszűnt, újra energikus lettem.
2019. jún. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
30hetes vagyok most. 12.hétig végig hánytam és kimerített rendesen ráadasul a progeszteron is álmosított amit szedtem. Utána hirtelen elmúlt. Most h betöltöttem a 30.hetet megint kezdek fáradni de most mar a babák nem hagynak éjszaka aludni illetve fáradékonyabb is vagyok csak 3an vagyunk :)
2019. jún. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!