Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szivhang nincs (5. hét), csak...

Szivhang nincs (5. hét), csak petezsák. Van okom aggódni?

Figyelt kérdés
A dokim azt mondta, ez még nagyon korai terhesség, és az ovulációhoz nézve csak 2 hetes fejlődés van.. De ha az utolsó menzesztől nézzuk ez a 5.-6.het eleje. Pár hét múlva új ultrahang... Ez normális így? Rengeteg a környezetem első reakciója az volt, hogy már kellene a petezsákon kívül mást is látni /hallani... :(

2019. jún. 6. 22:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
En a 7. het elejen voltam es meg nalami csak az kerult a papirra, hogy szivhang sejtheto. Szerintem koran mentel. Majd a kovetkezon.
2019. jún. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Áhh... Nagyon korán mentél szívhangért. egy-két hét múlva lesz az, ne aggódj! Doki nem mondta hogy ilyenkor még nincs szh.?
2019. jún. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

6 hetesen nekem is petezsák volt még csak egy hét múlva 2 mm-es embrió volt és még egy hét múlva volt szívhangja. 12 hetes uh-on azt mondták még nem 12 hetes most 24 hetesen meg már 25 hetesnek mondták :)

Ne aggódj, én pl vérzésel mentem be az első uh-ra és most már minden rendben van a babával

2019. jún. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is volt egy korai UH-n szívhang nélküli petezsák, 2 hét műlva visszahívtak, és akkor végleg kiderőlt, hogy nem volt életképes a baba. :( sajnos küretre kellett mennem, nagyon megviselt lelkileg.
2019. jún. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
5. héten még nincs szívhang. Ezért tök fölösleges korán menni.
2019. jún. 7. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Koran mentel orvoshoz, ezert nem szeretik a dokik ha a pozitiv teszt utan a nok rogton rohanak vizsgalatra. Ha nincs semmi panaszod, verzes vagy akarmi, esetleg elozo veteles akkor semmi indok nincs az ilyen korai vizsgalatra. En 6+3 hetesen mentem masodjara(tobbszoros vetelo vagyok csal azert) es akkor nar volt szivhang. Nalatok is lesz a kovetkezo vizsgalatnal, jelenlegi allapotodban ez is jo hir hogy van szabalyos petezsak es mehenbeluli a terhesseg.
2019. jún. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én ma vagyok 7 hetes.1 hete voltam.Szikhólyag volt,petezsák,de szívhang nem.Azt mondta a doki most kezd kifejlődni az embrio.Ma kell vissza mennem.Én még olyat soha nem hallottam hogy vakakinek 5 hetesen szívhang lett volna.Még jó hogy megtalálták a petezsákodat.
2019. jún. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg,teljesen normális hogy meg nem látni mast😊
2019. jún. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg. A következő ultrahangon már lesz szívhang. Nagyon korán mentél.
2019. jún. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

5. héten nekem még petezsákot sem láttak és vérzès miatt mentem be. Rá egy hétre 2mm embrió szívhanggal :) Ne aggódj!

19+5 hkm

2019. jún. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!