Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Rossmannban a Re-Gen-Oil...

A Rossmannban a Re-Gen-Oil nevű szert vettem terhességi csíkok megelőzésére. Van aki ilyet használ/t? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2019. jún. 6. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Ez sajnos alkati kérdés :( én is kentem a bőröm a legdrágább cuccokkal, 39.hétig egy csìkom sem volt..utána meg olyan lettem mint egy tigris. Viszketést enyhíti az olaj. Vannak régi csíkjaid?
2019. jún. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

[link]

Összetevőileg nem nagy szám, van benne E vitamin meg 1-2 random növényi olaj. No meg egy kis retinol is ami magzatkárosító hatású és ugyan ekkora mennyiség valószínűleg nem lesz ártalmas várandósan tiltólistás összetevő. Akad még egy kis parfüm is ami szárítóhatásáról ismert. Egy Bio Oil koppintás (az is egy nagy fos).

Amúgy meg kenegetheted magad akármivel de ha hajlamos vagy rá és gyengék a kotőszöveteid akkor a leghatékonyabbnak kikiáltott csodaszer mellett is lesznek csíkjaid. 🤷‍♀️

2019. jún. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1-es, vannak régi csíkok, de nem nagyok és nem sok, csak a jojó effektus viselte meg a fogyózós időkben. Ez az első terhességem, és a családban minden nőnek volt, széles, hosszú csúnya terhességi csíkja, ezért is szeretném elkezdeni használni még időben.
2019. jún. 6. 22:52
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
1es vagyok. Ha szerencsés vagy akkor nem vagy csak halvány csíkjaid lesznek. Sajnos nincs csodaszer ami segít :( tapasztalat is meg kozmetikusként is mondom. Belsőleg is oda kell figyelni, extra C vitamin, kollagén por vagy tabletta formában, meg nem szabad sokat hízni :( bár én csak 9 kg-t szedtem fel, de a hasam az hordó méretű volt. ( 4 kilós 55 cm kislány).
2019. jún. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
6 kg híztam, a hasam is kicsi volt. Egyetlen csíkom sem volt terhesen. Viszont mire zuhanyozni mentem szülés után addigra tiszta csík lett a hasam.
2019. jún. 7. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez genetikus. Nekem nem lett egy sem. Pedig 30 kg-ot híztam és nem kentem magam semmivel.

Viszont korábbi fogyás miatt nekem is volt egy pár a derekamon, ami már nagyon halvány. Mégsem lett több.

Ezért sem kentem magam. Gondoltam, ha fogyástól lett, akkor most is lesz. Felesleges kenegetni.

Szerencsém volt.

2019. jún. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!