Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szikhólyag és petezsák,...

Barby03 kérdése:

Szikhólyag és petezsák, elvileg 9 hetes terhesen. Lehet kisebb? Többi lent

Figyelt kérdés
Csütörtökön voltam az első uh-n. Mensim szerint 9hetesnek kellene lenni az embryonak, de csak 16.6x9mm petezsák és 2.7x2.7mm szikhólyagot talált az orvos.1 hét múlva kontroll. Más is járt így? Meg találtak utána a babát? Félek mert az első babamnal nem volt szívhang 😣

2019. jún. 8. 06:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Mikor teszteltel eloszor pozitivat?

Ez valoban eleg nagy lemaradas, embrio nelkul talan 5. het vege, 6. het eleje lehet az uh alapjan. Azaz kb 3 hetes kulonbseg a mensihez kepest.

Szoval ha a pozitiv teszted is keson lett, akkor nincs gond, ha mar 3-4 hete volt eloszor pozitiv teszted, akkor elvuleg mar kellene hogy legyen embrio.

De egy vizsgalat meg semmit nem jelent, ennyi alapjan orvos sem allit fel diagnozist, ezert is hivtak vissza teged. Addig probalj nyugodt maradni.

Drukkolok!

2019. jún. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnos pontosan nem emlékszem a tesztelés napjára, de 3at is csinaltam az elsőn nagyon halovany a 2 csík a 2.on már jobban látszik a 3.on a legerosebb. Lehet akkor azért nem olyan erős a 2 csík, hogy később fogant?
2019. jún. 8. 07:26
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Az mindegy, hogy halvany, vagy eros, mert mar a halvany is a terhesseg miatt lett halvany, tehat mar akkor is terhes voltal.

Nem is a pontos nap a lenyeg, de ha arra emlekszel, hogy az az elso halvany pozitiv tesz kb ket hete volt csak, vagy 3-4-5 hete, mar az is ad infot.

Ha az ultrahangos meres/eredmenyek realisak, akkor kb ket hete lehetett eloszor pozitiv teszted.

Ha ettol joval korabban volt, akkor elvileg mar embriot kellett volna latni.

De epp ezert mondtam, hogy egy ultrahangos vizsgalatra merget nem kell venni, mert volt mar olyan, hogy nem lattak, vagy rosszul mertek es megis ott volt...

2019. jún. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lehet kisebb, de azért ennyivel nem. Nekem 9 hetesen már mocorgott az UH alatt, nem a szívhangot keresgéltük.

Lehet, hogy későn fogant, bár elvileg ha 9 hetes akkor ilyen értékekkel kb 3 hete foganhatott, tehát az előző menstruációdnál kellett volna lennie valami csúszásnak.

2019. jún. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
9 hetesen ez túl nagy differencia lenne. Azt mondom ha 6-7 hetesen nincs az még lehet késői peteérés de itt még embrió sincs az nem túl jó. Én egyszer jártamígy az 5 terhességből, nem is lett sajnos belőle baba.
2019. jún. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%
Én inkább nem biztatnálak :( Ehhez extrém késői peteérés kellett volna, ahogy előttem írták.
2019. jún. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ennyi idős terhesen már vagy 3 hete szívhangnak kéne lennie. Vagy nagyon későn estél teherbe, vagy itt baj van.
2019. jún. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok, hát sajnos elveteltem kedden 😭😭😭 de remélem mivel tisztulok szépen ezért nem fognak megmuteni
2019. jún. 13. 06:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Ugyanezen átestem októberben. Kitisztultam egy hét alatt, és utána lehetett próbálkozni. Most 22 hetes vagyok, hamar jött a baba. Drukkolok nagyon neked is!
2019. jún. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!