Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alkohol fogyasztás, milyen...

Alkohol fogyasztás, milyen mértékben káros?

Figyelt kérdés
Este 7 és hajnal 3 között megittam 5 pohár vörösboros kólát. Kb 6 dl, 10%-os bor volt benne. 12+3 napos terhes vagyok, egyébként nem iszom rendszeresen, csak pár havonta egyszer. Ennyitől lehet baja a babának?
2019. jún. 8. 07:49
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
77%

Ez most egy komoly kérdés? Az majdnem egy üveg bor. Te normális vagy?


Persze, hogy lehet baja a babának, főleg, ahogy írod, ez rendszeres.

2019. jún. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:
Ahogy írom, NEM rendszeres. A pár havonta az azt jelenti, hogy kb 4-5 havonta 1x iszom. A terhesség alatt eddig egy kortyot sem ittam
2019. jún. 8. 08:00
 3/51 A kérdező kommentje:
Ráadásul ha iszom sem szoktam ennyit. Lagziban voltunk.
2019. jún. 8. 08:02
 4/51 anonim ***** válasza:
71%

1 üveg bor az kicsit túlmutat az egészségesen

Nem terhesen is.


1-1 alkalommal 1-1,5 dl nem káros.


Tehát havonta pl

Nem hetente ennyi

2019. jún. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
66%
Párhavonta a 9 hónapba belefér pár alkalom. És a párhavonta is rendszer.
2019. jún. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
66%

Még azt sem mondhatod, higy nem tudtál a terhessegrol, hiszen már 3 hónapos terhes vagy....

Ne haragudj, de csak gratulálni tudok. A legnagyobb szarkazmussal természetesen....

Ha ennyit nem bírsz ki, akkor minek a gyerek?! Mellette is inni fogsz?

Úgy utálom az ilyen embereket. Más meg bármit megadna, hogy teherbe essen, te meg vedelsz. Nem egy pohárka piat ittál, hanem egy üveg bort... 😒😒😒

2019. jún. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:

Én meg a hozzád hasonlóakat utálom, mégse írtam le, mert nem ez volt a kérdés.

A lényeg, hogy nem szoktam ennyit inni, kb soha. Egyetlen ilyen alkalom árthat e, vagy sem?

2019. jún. 8. 08:26
 8/51 anonim ***** válasza:
87%

Az alkohol, drog, dohányzás, stb károsíthatja a magzatot. Feltétel és mód, ami azt jelenti, hogy lehet baja, de nem biztos, hogy lesz is. Százalékot hiába mind bárki, ha nálad épp lesz valami gond, olyan mindegy hogy másik ezernel nem volt semmi.

Reméljük nem lesz semmi probléma, de inkabb próbáld meg hanyagolni a terhesség alatt ah alkoholt.

2019. jún. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
74%
Hű.Ez meredek. Igen lehet baja. Legközelebb azért egy kicsit vissza foghatnád magad.
2019. jún. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
77%
Ez szégyen. Gondolom jól be is csíptél aztán leszartad, hogy a gyerekednek lesz e bármi baja. A kérdésedre válaszolva igen lehet baja. Hozzáteszem ha kiírsz egy ilyen kérdést szánolj azzal, hogy senki nem fog megdícsérni. Még szép, hogy elmondjuk a véleményünket. Az, hogy lagziban voltatok nem mentség. Én is megyek két lagziba is a terhességem alatt és eszembe se jutott, hogy én inni fogok.
2019. jún. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!