Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alkohol fogyasztás, milyen...

Alkohol fogyasztás, milyen mértékben káros?

Figyelt kérdés
Este 7 és hajnal 3 között megittam 5 pohár vörösboros kólát. Kb 6 dl, 10%-os bor volt benne. 12+3 napos terhes vagyok, egyébként nem iszom rendszeresen, csak pár havonta egyszer. Ennyitől lehet baja a babának?
2019. jún. 8. 07:49
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:
75%
Jézusom kérdező. Én eleve is azt írtam, hogy nagy valószínűség szerint nem lesz baja a babának. De maradjunk már annyiban, hogy egy terhes nőnek ennél jóval többet is ki kell bírnia. Pl diabétesz esetén. Eléggé undorító a hozzáállásod ehhez az egészhez. Kb ilyen bibiiiii nem lett nyomoronc a gyerekem pedig vedeltem mint egy disznó. Hát gratulálok. Büszke lehetsz magadra. Ja nem.
2021. nov. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!