Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki meddig dolgozott terhesség...

Ki meddig dolgozott terhesség alatt?

Figyelt kérdés
2019. jún. 8. 07:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Az elsővel a 36. Hétig, a másodikkal a 37ig tervezem.
2019. jún. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
53%
Az utolsó munkanapom szombatra esett,vasárnap nagytakarítás,hétfőn szültem.
2019. jún. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Én végig, kivéve a másodiknál, mert ott még otthon voltam az elsővel.
2019. jún. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

37. Hétig


Nem a munka volt baj, hanem monden nap 2*1,5 h utazás nyáron, persze a szezonban a klíma meg elromlott a kocsiban, amit szülés utánra vállaltak.


Jah és még költöztünk is 😂



2. Babával még gyeden tervezek lenni

2019. jún. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

32. hétig.

A 32 hetes uh után volt szakorvosi vizsgálat, konzultáció és befektettek a kórházba. 10 napot voltam bent, majd 3 hetet itthon és újra kórház. Arra a 3 hétre már nem mentem vissza dolgozni.

2019. jún. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
20. hétig. Utána veszélyeztetettség miatt táppénzre kellett mennem. Szerettem volna a végig dolgozni, de utólag azt mondom lehet nem birtam volna. Óriási pocakom volt, utazás napi 2 óra, az utolsó 2 hónapban már ülni is alig birtam.
2019. jún. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Én össze vissza! 9.héttől vészes hányásom volt,akkor kimaradt 1 hónap,aztán visszamentem 1 hónapra de akkor vérezni kezdtem,veszélyeztetve lettem.De elmúlt és visszamentem a 36.hétig.
2019. jún. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
8. hét után vészes hányással kiírtak, majd mikor az elmúlt akkor a 15. héten vissza tudtam menni dolgozni, egészen a 24. hétig amikor a babámnál találtak elváltozást és nálam is visszajött a hányás ezért azóta nem dolgozom. 37 hetes vagyok, közben velem is lettek egyéb problémák is és kórházból ki-be rohangálunk azóta is, szóval ha nem lett volna a hányás akkor se tudtam volna sokáig dolgozni, pedig az elején még így terveztem :(
2019. jún. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Elsővel majdnem szülésig, másodikkal 20. hétig. Magam is meglepődtem milyen jól esett az otthonlevés. Mindenre volt időm, pihentem, felkészültem a babára, elintéztem egy csomó dolgot napközben, szóval klassz volt. Elsővel minden kapkodás volt meg munkahelyi stressz...
2019. jún. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
35. hét elejéig, ápolónőként. Nagyon jó a társaság, simán megoldottuk, hogy nem éjszakáztam, nem emeltem. Van éppen elég más feladat is.
2019. jún. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!