Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi idős lehetek ez alapján?

Mennyi idős lehetek ez alapján?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nőgyógyász többet tud mondani. 12.-én tud fogadni. Addigi szeretnék okosabb lenni.

Februárban sajnos el kellett vetettem egy babát:'(

Aztán rá 4 hétre meg is jött normálisan, emiatt a tragédia miatt mivel nagyon megviselt spirált szerettem volna fel rakatni, de a rákszűrésem nem lett jó. Ezért írtak fel hüvelykúpot. Múlt hónapban 36 napra jött meg az átlagos ciklusom amúgy 30 nap. Aztán most már 12 napja késett csináltam egy tesztet pozitív lett, aminek nagyon megörültem. De emiatt most nagyon aggódom, mivel a kúpot nem lehetett használni kismamáknak, mivel káros lehet a picike, elvileg spermaölő hatása van.

Ez alapján esetleg lehetséges, hogy már közben estem meg?



2019. jún. 8. 11:13
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja a.múlt hónapba negatívan teszteltem. És a kúpot a kettő között használtam.
2019. jún. 8. 11:15
 2/14 anonim ***** válasza:
11%
Februárban még nem kellett a gyerek most meg ennyire aggódsz?
2019. jún. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Bocs azt nem írtam. Kellett a gyerek. Egészségügyi okok miatt volt erre szükség... Ha nem érezném magam emiatt is elég rosszul amúgy is...:/
2019. jún. 8. 11:18
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Mért jut valakinek egyből az az eszébe, hogy egyszer nem kell neki a gyerek, aztán később még mégis??

Én valahogy nem ezt feltételeztem...

Azt hogy milyen idős terhes lehetsz azt az utolsó menszid dátumából tudod kiszamolni

De ezt nem írtad le

2019. jún. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Április 26 ekkor.volt utoljára késéssel. Ekkor a negatív teszt miatt és mert meg jött nem mondtam az orvosnak. Akkor meg sem vizsgált csak a gyógyszert írta. Ezalapján 6 hét körül lehet. És a gyógyszer ez alapján le telt mire foganhatott. Ebben reménykedem és, hogy az orvos is ízt erősíti meg. Köszönöm, hogy nem mindenki feltételez ilyesmit.
2019. jún. 8. 11:33
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

Igen 6 hét körül lehetsz akkor.

De majd inkább várd meg hogy megerősítésen az orvos. Nehogy rosszul essen ha véletlen nem...

De szurkolok és kívánom hogy minden rendben legyen :)

2019. jún. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Fiatallányka ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom a februárban történteket és remélem most minden rendben lesz!

Én 5 hetes lehettem kb.mikor egy hétig kellett hüvelykúpot használnom, gyógyszer mellett fogant a baba így akkor még nem tudtam hogy terhes vagyok.

A dokim akkor azt mondta, hogy ez semmilyen negatív hatással nem lesz rá, igaza is lett, ma 2 hetes egészséges kisfiú! ☺️

2019. jún. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Fiatallányka ***** válasza:
100%
És válaszolva a kérdésedre szerintem is 6 hetes lehetsz, de 12-én még ne ijedj meg ha esetleg nem lesz szivhang.
2019. jún. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a viszonyt. Valamelyest megnyugodtam. Nagyon aranyosak vagytok köszönöm❤❤❤
2019. jún. 8. 12:48
 10/14 A kérdező kommentje:
Választ*
2019. jún. 8. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!