Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet az oka? Barnázás...

Mi lehet az oka? Barnázás mensi helyett

Figyelt kérdés
Ma nem várt menstruáció előtt 4 napig nagy mennyiségű tej fehér folyásom volt aminek nem volt semmi szaga. Nem volt még ilyen, és egy nap késéssel elkezdett egy pici véres nyálkás váladék jönni, azt hittem meg fog jönni, de nem jött hanem kb a tampon 1*2 cm Barnabás volt, majd másnap egy borsónyi csak. A hasam görcsölget, de nem olyan intenzitással mint amikor megvan. Volt valakinek hasonló?

2019. jún. 8. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Igen.
2019. jún. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Nem tom én még sosem neveztem el a tamponomat :D De ha el fogom egyszer, akkor Barnabás helyett inkább a Piroskát adnám :)
2019. jún. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Barnabás= barnázás, csak ki javította a telefon :/
2019. jún. 8. 16:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg késik a mensi. Nekem mindig így jött meg korábban, egy két nappal előtte ilyen barnás valami. Mikor terhes lettem, nem volt barnázás. Amúgy lehet Progezteron hiány is, ha azt sejted terhes vagy,akkor pedig csinálj egy tesztet, a nem várt napján általában már kimutatja. Mi is csak spekulálni tudunk így
2019. jún. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!