Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A legelején vagyok. Hasi...

A legelején vagyok. Hasi diszkomfort érzést ti is tapasztaltatok? A hasizom tónusa mennyire van meg nektek?

Figyelt kérdés
Főleg pisilés után, pár percig olyan fura a hasam. Kicsit néha a másik dolog előtt is. Nem görcsöl, nem szúr, nem is mondanám fájdalomnak, de olyan hülye érzés, illetve az izomtonusom is megváltozott, mintha rossz lenne az az alap feszesség, amit megszoktam, ki kellene engednem. Nem szoktam behuzni, de teljesen elengedni sem korábban. Ha most megteszem, furán nagy lesz a hasam,es most így kényelmesebb.. Nyilván annyira pici terhesség még, hogy ő nem látszik, a méhem ilyenkor még nem lehet nagyobb, mégis :) ti is így vagytok?
2019. jún. 9. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Fogod te még visszasírni ezt a diszkomfortot meg tónust.
2019. jún. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen? Na mesélj kérlek, de a cinikus hangnemet nem kérem.
2019. jún. 9. 09:21
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Normalis. En a 7. Hetig mindig ugy neztem ki mint a mensi elotti puffadaskor. Aztan most normalizalodott picit. Amugy a mehed mar most nagyobb es ha alapbol izmos a hasad szerintem ezt erzed, hogy probal teret nyerni maganak.
2019. jún. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) aránylag edzett vagyok. Fura, hogy máris nagyobb a méhem :) nincs amúgy más baj, minden rendben volt eddig.
2019. jún. 9. 12:29
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Jövő héten leszek 7 hetes, nekem is jól megnő estére a hasam és folyton el kell engedjem, nehéz feszesen tartani. Mintha az utóbbi napokban kicsit javult volna a helyzet, remélem hamarosan elmúlik ez, az első terhességemnél nem emlékszem ilyenre egyáltalán...
2019. jún. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!