Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek kiszuras lenne...

Szerintetek kiszuras lenne ikreknek az Anna es Bella neveket?

Figyelt kérdés
Szeretnenk olyan nevet adni ami valamilyen módon kapcsolódik egymashoz.A fiaink neveiben is van valami közös.Most ket kislanyunk lesz es nekik is szeretnénk valamit.De nem tudom eldonteni sok lenne e ez igy.Van egy másik nevpar otletunk is egyebkent,ezek között vacillálunk.
2019. jún. 9. 14:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
23%
Zille-Zóra
2019. jún. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
36%

Valakit itt megszóltál, hogy vicces kedvében van. Hát szerinted te nem?!

Igen, baromi nagy kiszúrás lenne a két gyerekkel, főleg addig, míg együtt nevelkednek, egy bölcsibe, oviba, suliba járnak.

Annnabella egy mostanság elterjedt keresztnév. Miért is akarod simán kettészedni Annára és Bellára? Nem sziámi ikrek.

Elképzelem: óvónéni szól nekik: AnnaBella, gyertek... Na szerinted milyen?

2019. jún. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
72%
Nekem tetszik :) A Johanna kevésbé, nekem olyan öreglányosnak tűnik. Lány ikerpár akit én ismerek: Alina és Elina, Panna-Emma.
2019. jún. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
72%
Miért lenne kiszúrás? Szerintem aranyos és szép mindkettő.
2019. jún. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm,úgy látom eléggé megoszlanak a vélemenyek. Átrágjuk meg egyszer-ketszer a témát aztan mire megszuletik a ket pici meglesz a nevük is☺
2019. jún. 9. 23:50
 16/23 anonim ***** válasza:
61%

A Miléna, Johanna gyönyörű nevek. Az első verziótok tényleg gáz.

Az Izabella, Johanna is nagyon jó.

Akár Anna és Ella is lehetne. (Az Ella nagy kedvencem).

Vagy Hanna, Ella.

2019. jún. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem egyáltalán nem kiszúrás 😀 nekem tetszik :)

De a Milénára is plusz egy szavazat mert a mi kiscsajunk is az :)

2019. jún. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
91%

Emma, Ella

Dóra, Nóra

Anna, Hanna

Gréta, Réka

Blanka, Bianka

Natália, Natasa

Elza, Eliza

Izabella, Stefánia

Flóra, Fanni

Eleonóra, Teodóra

Noémi, Nelli

Lilla, Lili

Lilla, Leila

Olívia, Lídia

Olívia, Matilda


Nekem ezek a névpárok nagyon tetszenek. Mindig is azt képzeltem hogy lányom lesz, már kislánykoromtól megvoltak a kedvenc lányneveim. Persze fiam lett (akit természetesen imádok és a Máté is gyönyörű név), de még lehet egyszer lányom is. Ezesetben ezekből a nevekből fogunk szemezgetni. És mivel kevés az esélyünk ikrekre, tuti 2 keresztnevet is fog kapni ;)

Bocs az offért, gratulálok a 2 lánykához. Az Anna és Bella páros szerintem necces. De nyilván szerintetek meg az én kedvenceim lehetnek neccesek, szóval ha szeretnétek adjátok bátran.

2019. jún. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Meg fognak kövezni,de: Ha én közös neveket szeretnèk ikerlanyaimnak, az Adél és a Léda nevet választanám. Ugyanannyi betű, és megfordítva is ugyanaz :) kimondva és használva mégis teljesen más a két név, nincs belőle gond, ha szólítják őket.
2019. jún. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm.Tényleg nagyon szép az Adél és a Léda. Nekünk a Léna jobban tetszik,az Annalénán is gondolkodtunk,de a Miléna jobban passzol nekünk a Johanna mellé. Annaléna mellé egyébként Izabellát választottunk volna,így megvan az Anna és a Bella is bennük.(Annaléna mellett az Annaróza is tetszett)

A hugom kislánya egyébként Adél☺

A fiaink nevéhez is jobban el tudok képzelni rövidebb neveket.

2019. jún. 10. 23:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!