Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges így a terhesség?...

Lehetséges így a terhesség? Most akkor 7 hetes lennék?

Figyelt kérdés

18 napja voltunk együtt a párommal, kb 1 héttel a menstruáció esedékessége előtt. Nem jött meg és semmi jele nincs is. Most nem tudom, hogy ez mennyire lenne így lehetséges, de ismerek olyat akinek a babája menstruáció környéken fogant. Fogalmam sincs mikor lehetett peteérésem.


Még nem csináltam tesztet de kedden amúgy is orvoshoz megyek. Úgy tudom a terhességi heteket az utolsó menstruáció első napjától kell számolni. Ha úgy számolom, akkor kedden lennék kereken 7 hetes terhes, ha baba lenne. Azt már gondolom meg tudná állapítani az orvos. És ezt már bármilyen teszt is kimutatná?


2019. jún. 9. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
7 hetesen már szívhang is van, bármilyen teszt kimutatja.
2019. jún. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem 6 nappal menstruáció előtt fogant egy nagyon jó együttlétből. Teszt pozitív lett viszont babát csak 3 héttel később láttak az uh-n, mert később fogant és nagyon picike volt :)
2019. jún. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hiába vagy 7 hetes, ha később fogant a baba. Még nem fog semmit látni az orvos, inkább csinálj tesztet.
2019. jún. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Így, ahogy az utolsó írja. Ha 18 napja voltatok együtt és előtte nem, és babát vársz akkor kb 4-5 hetes lehetsz, amikor a doki még nem fog látni semmit
2019. jún. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

7 hetesnek szamitasz, HA rendszeres a menzeszed.

En "veletlenul" lettem terhes, mivel ugy tudtam, egyelore nem lehet gyerekem. Amikor orvoshoz mentem, menzesz szerint 9 hetes voltam, uh 6+3-at mutatott es az orvos azota is ez alapjan szamolja. Eddig problemamentes a terhesseg, tehat nem mindig szamit az utolso menzesz elso napja.

2019. jún. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ma voltam az orvosnál, nincs terhesség :)
2019. jún. 11. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!