Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség lehet ez?

Terhesség lehet ez?

Figyelt kérdés
Tudom hogy van ilyen és ehhez hasonló 5000 kérdés de muszáj megkérdezném, nagyon szeretnek a párommal gyereket, csak sajnos ő külföldön dolgozik így nehéz az együtt let. Meg márciusban elején voltunk együtt, ovulaciokor, a tesztek negatívak, ver, vizelet. Sajnos az ultrahangon a 7. És 12. Héten sem látott semmit az orvos, de a menstruaciom sokkal kevesebb azóta is, és sötét a szine, hanyingerem volt. Székrekedes, a mellbimbóim bebarnultak, és nagyobbak lettek, tapasztaltam ilyen nagyon nyúlós tojás fehérje nyakot csak úgy, nem ovulaltam. Szerintetek ebből meg lehet baba? Posztolok egy képet a hasamrol kommentben.. Szerintetek.

2019. jún. 10. 10:14
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

[link]


Sokszor már magzat mozgást is érzek. Szerintetek? Lehet hogy az orvos tévedett és nem látta az uhn a magzatot?

2019. jún. 10. 10:16
 2/17 anonim válasza:
47%
Igen
2019. jún. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Tegnap megetettem 11 palacsintát ebédre. Attól volt ilyen hasam. Nem vagy terhes. Az orvos se lát semmit. A teszt is negatív. Menstruálsz. Nem is értem ezt a kérdést...
2019. jún. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
Valószínű valami hormonális problémád van, amiatt vannak a tuneteid. Ne kepzelj bele többet. Ennyi vizsgálat nem téged. Egy 12 hetes uh-n azért már elég nagy a magzat, hogy ne vegye észre az orvos. A mozgást meg kb a 20. hét környéken erezned. Szóval ne beszéld be magadnak a terhességet, bármennyire szeretnéd, nem vagy terhes
2019. jún. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
*nem téved
2019. jún. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%
Ez több, mint 3 hónapos terhesség lenne....konkrétan a baba az uh-n már ficánkol, integet, megszámolható a 10 ujjacskája és ha jól fekszik már az is látszik hogy fiú vagy lány. Ha nálad egy mm-nyi pötty sem látszik akkor hogy lennél már terhes?? Milyen magzatmozgásról beszélsz magzat nélkül? Hol a baba ha a méhedben nincs?
2019. jún. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
Álterhesség. Az agy csodákra képes
2019. jún. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%
Sajnos eléggé bebeszéled.Az ultrahangon kizárt hogy nem vette volna észre a babát.
2019. jún. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%
Ez ugye csak vicc?
2019. jún. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológusra lenne szükséged. Az álterhesség egy létező kórkép.


Menstruálsz, teszt negatív, ergo szó sincs 7. és 12. heti UHról, hiszen nincs minek X hetesnek lennie, nem vagy terhes, nem is voltál. Az agyadban viszont komoly gondok vannak.


És amúgy az se normális, hogy a pároddal nem éltek együtt, és úgy akartok gyereket.

2019. jún. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!