Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Doki mikor lát valamit?

Doki mikor lát valamit?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 😊

Ha naptár szerint május 27-én volt ovulációm, és aznap plusz előtte és utána 2 nappal is együtt voltunk párommal, megtörténhetett már a megtermékenyítés? 4.napja késik a menstruációm,(Életemben eddig egyszer késett betegség miatt, akkor is csak egy napot) a has szurkán kívül egyéb más tünetem nincs. Doki látna már valamit vagy még nagyon korai? Tesztet holnap reggel veszek!


2019. jún. 11. 10:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A teszt már valószínűleg kimutatná, de az orvos még 2 hétig nem lát semmit.


Amúgy tegnap volt két hete az ovuláció, ilyenkor esedékes a menstruáció, szal tkp egy napja késik.

2019. jún. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! 😊 Azért szeretnék még várni a teszteléssel igen. Viszont ha baba van a dologban, mennyi idős lehetek? Kb 2 hetes? Sajnos nem értem ezt a számítás dolgot ☹️
2019. jún. 11. 11:12
 3/14 anonim ***** válasza:
Pedig nem bonyolult. Utolsó menzesz első napjától kell számolni. Ami azt jelenti, h kb 4 hetes lehetsz, ha terhes vagy. (Bár azt nem írtad, mikor volt a menzeszed)
2019. jún. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Így már világos :) Köszönöm! Egyébként május 12.-én
2019. jún. 11. 11:22
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó menzesz után hat héttel. Előbb ne is menj mert nem érdemes. A teszt már kimutatja.
2019. jún. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Akkor már 4 hetes és 2 napos vagy, ha terhes vagy. Ma vagy 15 nappal ovu után, mar a kevesbé erzékeny teszt is mutatja, ha van valami.
2019. jún. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Sziasztok! Nekem màjus 5-ên volt az utolsó menstruációm.31 naposak a ciklusaim és 7 napig tart. Ma 1 hete kèsik...Volt hasgörcsölés ès mindjárt megjön èrzès pár napig de már az is elmúlt.Vettem különböző teszteket,csinàltam reggel és dèlutànitis de mindegyik negatív. 2 terhessègem volt ebből a màsodik vetèlèssel vègződött. A fèrjemmel nagyon szeretnènk a kislányunknak kistesót. Ebből lehet mèg szerintetek baba? Volt olyan akinek a teszt kèsőbb lett pozitív? Szerintem az orvos mèg nem igen làtna semmit..
2019. jún. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Annyit kifelejtettem mèg,hogy 29.-ènvoltunk utoljàra együtt. Kedves kèrdező neked milyen lett a teszt?
2019. jún. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez valószínűleg már nem lesz pozitív :(
2019. jún. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#8as én sokadik pisiből csináltam kő kemény negatívat, egyet megcsinálok holnap reggel és megirom az eredményt!
2019. jún. 12. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!