Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nálatok hogyan alakult a nemi...

Nálatok hogyan alakult a nemi élet terhesség idején?

Figyelt kérdés
Nálunk az első 3 hónapban nem lehetett de már 20 hetes elmúltam és van mikor egy hétig semmi. Néha úgy érzem velem van a baj. Viszont ha együtt vagyunk mindig nagyon jó csak valahogy nehezen jutunk el oda. Személy szerint én már ritkán próbálkozom be a páromnál mert félel, hogy nem is kíván így terhesen. Arra is gondoltam, hogy az a baj, hogy nyílván így nem olyan a szex mint nem terhesen. Óvatosabbnak kell lenni, korlátozottak a pózol stb stb. A párom egyébként azt mondta, hogy így még jobban szereti a testem, hogy babát várok de persze én bálnának érzem magam pedig tudom, hogy nem vagyok az.
2019. jún. 11. 10:54
 1/7 anonim ***** válasza:
6%
A hasam növekedésével sehogy. A páromnak is ez a természetes. Szülés után persze minden visszaáll :) De valahogy a szexhez kell a szexi hangulat is és hát a nagy terheshas csak egy aberrált szerint szexi. Akinek feláll a farka egy terhes hastól az perverz szerintem szóval én sem kívánom ekkrr, nem csoda ha egy egészswges lelkű pasi sem.
2019. jún. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Nekem a terhességgel megnőtt a libidóm is, szóval mi csapatjuk.
2019. jún. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
98%

Kedves első! Ugyan miért aberrált egy olyan férfi,aki szexinek tartja a várandós párját? Az én férjem még mindig emlegeti, hogy milyen gyönyörű voltam akkor, amikor a kislányunkat vártam. Ugyanúgy szeretett és kívánt, szerintem meg ez a normális.

Egyébként mi szexeltünk sokat kivéve az első trimeszterben (állandóan rosszul voltam,hánytam)és az utolsó 1 hónapban. A 2. trimeszter volt a legjobb minden szempontból.

2019. jún. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
98%
Első... Nem a terhes hastol áll fel a férfinak, hanem a feleségétől...
2019. jún. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%
Hat, elso hetekben olyan sz.rul voltam, hogy gondolni se tudtam ra, igy max heti egy alkalom volt. Most 10 hetes vagyok, kicsit mintha jobban ereznem magam, de nem sokkal fenyesebb a helyzet. Azt hallottam, hogy a terhes noknek megno a libidojuk, na az enyem egyelore lecsokkent :)) Varom a masodik trimesztert, mindenhol azt hallom, hogy milyen jo lesz minden szempontbol.
2019. jún. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
97%
Mindkét terhességem alatt brutál libidóm volt, alig győzte a férjem. 😄 Hála Istennek, nem kellett visszafogni magunkat, problémamentes csodaterhességeim voltak. 😊
2019. jún. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%

1.terhességnél kb nonstop csináltam volna, annyira megnőtt a libidóm, de tényleg. Már attól kész voltam, mikor a párom rám nézett. Az utolsó hetekben visszavettünk, de ott már engem zavart a nagy hasam a mozgásban.

2.terhességnél el voltunk tiltva, de már a szex szótól hányingerem volt.

2019. jún. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!