Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezt ti tudtátok? Nem is kötelező!

Ezt ti tudtátok? Nem is kötelező!

Figyelt kérdés
A napokban tudtam meg, hogy nem kötelező, csak ajánlott a terheleses vércukor vizsgálat, ugyanis ha esetleg van valami gáz, azt az ultrahangos vizsgálatok során úgyis felfedezik, ez a terheléses vizsgálat meg csak egy felesleges sokk a anya szervezetének. Én elgondolkodtam erősen, hogy ha eljon az idő, megcsinaltassam-e, vagy sem.
2019. jún. 11. 11:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
az IR-t hogy mutatja ki UH? de komolyan érdekel. amúgy ki lehet bírni, aki ezt nem bírja, szülni hogy fog?
2019. jún. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
Ez egy baromság. Barátnőmnek uh-n minden rendben volt, közben a cukra nagyon magas lett és diétáznia kellett 25. héttől végig. Hogy mutatná már ki az UH?
2019. jún. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%

Az IR-t a terheléses cukor sem mutatja ki...


Kérdező mi az oka hogy elgondolkozol azon, hogy nem csináltatod meg? Csak mert sokk? Azt gondolom az nagyobb sokk lenne ha csak később derülne ki hogy baj van... Amikor mar baj van...

2019. jún. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%
Én nem tudom hol hallottál ilyet de nagy marhaság. Az uh nem mutatja ki a cukorbetegséget...
2019. jún. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
42%
akkor inzulin mutatja ki
2019. jún. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
64%
Az UH sem kötelező. Szülni sem kötelező intézményben. Védőnőhöz sem kötelező járni, max nem kapsz támogatást. De ne lepődj meg, ha elveszik a gyereket, amiért veszélyezteted.
2019. jún. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%

Már megint ez a cukorteherhelés mizéria! Még ha mérget utatnának veled megérteném a hisztit.

Már az sokáig ilyen rinyát olvasom itt, azt gondolom, hogy felnőtt ember túl tudja magát tenni azon, ha a gyereke érdekében valamit még kell tennie, ami neki nem kellemes!

2019. jún. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
70%
nekem IRem van járok, cukor és inz terhelésre és vannak ott mindig kismamák, érdekes, egyik se akar összeesni meg sír, hogy de rossz. ha bevállalod, hogy gyereket szülsz, akkor vannak kellemetlen dolgok, mondjuk kinyomni majd a gyereked a vaginádból..az elég kellemetlen lehet.
2019. jún. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%
Az uh nem mutatja ki, ha magas a cujrod, pont ezért találták ki a vérvételt. A terheléses cukorvizsgálat nem egy nagy áldozat, viszel magaddal citromos vizet, amivel leoblited azt csókolom. 2x voltam terhes, egyszer nem fordult meg a fejemben, hogy ne csináltassam meg. Ja és tudtam, hogy nem kötelező, csak erősen ajanlott, de túlélhető.
2019. jún. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
*itatnának
2019. jún. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!