Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyterhes kismamik ki, hogy...

Nagyterhes kismamik ki, hogy viseli ezt a hőséget?

Figyelt kérdés
Én személy szerint nem viselem túl jól 37 hetes terhes vagyok. Vannak rosszulléteim, éjszaka alig tudok aludni. Ventilátorunk bedöglött, most akarunk beszerezni újat. Egyébként földszinti lakásban lakunk és mivel nemrég költöztünk be, még a szúnyoghálót sem sikerült felrakjuk, úgyhogy ez plusz ront a helyzeten.
2019. jún. 12. 03:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
6%
Milyen hőséget? Meleg van, nyár van, teljesen normális idővel!
2019. jún. 12. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

Vab mar egy kisfiam szeptemberben született 3 éve. Nyári ruhában mentem szülni olyan meleg volt.

Egész nyáron az volt a téma (legelső kérdés) hogy bírom a meleget..


Ugyanúgy bírtam mint más (néha nehezen), vagy mintha nem lennék várandós.

2019. jún. 12. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez most semmi. Ha így marad, akkor nem lesz rossz. Nagyobbiknál az egész nyár 40 fokos hőségriadóból állt (vagy nyári viharból).
2019. jún. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom engem személyszerint megvisel, mert én jobban bírom a hideget alapból is meg valószínűnek tartom, hogy azért is, mert kissé problémás a terhességem. Bár tény és való, hogy volt már azért, ennél komolyabb nyarunk emlékszem. Hőségriadó stb.
2019. jún. 12. 07:11
 5/13 anonim ***** válasza:
57%
Borzasztó ez a meleg meg a nem terheseknek is. En alapból utálom a nyarat, így nekem borzalmas volt a tavaly nyár, amikor a kisebbet vártam és borzalmas ez a nyár is, mert nekem 15 dok felett már halál van. Mindig várom a lehülést es a hidegebbet, mert én akkor érzem jol magam.
2019. jún. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kedves ötös válaszoló! Valamiért a pici is a hűvösebb, csapadékosabb időben érzi jól magát a pocakomban... :/
2019. jún. 12. 07:14
 7/13 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek, én se bírom. Még nem voltam terhes addig is 24-25 fok felett már rosszul voltam, ájultam el, most terhessen még rosszabb. A lábaim konkrétan térdig be vannak dagadva...
2019. jún. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

31 hetes ikerterhes vagyok csakis itthon tudom elviselni a légkondis lakásban ha nem muszáj ki sem dugom az orrom csak este hűvösebben :D

amúgy nekem a pulzusom magas mindig nyáron emiatt szédülök is terhesen is

2019. jún. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én még a 26. hétben vagyok, és azt hittem nehezen fogom bírni de egyelőre semmi bajom :) nagyon örülök is neki. Pedig a harmadikon lakunk egy félig meddig működő légkondival.

De még előttem van 3 hónap nyár, augusztus végén már biztosam nem leszek ilyen aktív és nem fogok ennyit bírni. :D

2019. jún. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kedves 8-as! Én is borzasztó szédülős voltam, néha még vagyok is. Nekem írtak vasat külön, bár nem úgy szedem, ahogy előírták, szerintem erős lenne, attól jobb lett. Nem tudom, szerintem kérdezz rá dokidnál erre! Ha gondolod leírom a nevét privátban.
2019. jún. 13. 03:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!