Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alacsony cukor 8 hetesen...

Alacsony cukor 8 hetesen lehet baj belőle?

Figyelt kérdés
8 hetes terhes vagyok és megvolt az első laborvizsgálat. A cukrom 3-as lett úgy néztem ez alacsonynak számít. Volt már így valaki? Tapasztalatokat szeretnék kérni olyanokról akiknél volt ilyen probléma
2019. jún. 12. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyél rendesen és

nem lesz gond. Most az éhezés miatt volt alacsony.

2019. jún. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az alacsony cukor ebben a formában nem probléma. Ha nem okoz tünetet (pl szédülés, remegés, ájulás), akkor vesz csak pillanatnyi, átmeneti pl az éhgyomor miatt.

Tessék enni, nem éhezni!

Ha félsz attól, hogy máskor is alacsony lehet, tarts magadnál mindig szőlőcukrot vagy csokit. Amikor gyengének érzed magad, megeszed és kész.

2019. jún. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nem éhgyomorra mentem és így volt alacsony.

Enni eszek rendesen akkor és annyit ami jól esik

2019. jún. 12. 13:27
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos szoktam érezni tüneteket. Erős fejfájás émelygés rossz közérzet. Evés után ezek elmúlnak
2019. jún. 12. 13:28
 5/5 anonim ***** válasza:
egyél gyakrabban (akár napi 5-7x) kis mennyiségeket, hogy folyamatosan szinten tartsd a cukrodat.
2019. jún. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!