Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

Normális 30 hetes terhesen, hogy rámjött az 5 perc?

Eddig is magasabb volt/lett az igényem, de mostanában elkezdtem kívánni az análszexet.

Nem történt semmi, csak simogatás, de olyan érzékeny vagyok ott lent, hogy jobban esik, mint a hagyományos.

Ez mi akar lenni?

jún. 12. 09:38  Privát üzenet  

A válaszok

Ez a terhesség és a hormonok 😀...ha azt kívánod azt kívánod szerintem nincs ezzel baj. Csak óvatosan nehogy sérüljön valami.

20+3hkm

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jún. 12. 09:51 Privát üzenet
Szerintem normális, de nem biztos, hogy terhesen bevállalnám az anált, sokkal fogékonyabb egy terhes nő a fertőzésekre.

A válasz 68%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont jún. 12. 10:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
32 hetes terhesen a 130/perc magzati szívhang jó érték? Védőnőm azt mondta, hogy teljesen jó, mert 120-160 között kell lennie. Az előző 140-145/perc volt. Kismamák nektek mennyit...
Normális dolog ha 6 hetes terhesen gyakorlatilag alig vannak tüneteim? Csak fáradtabbnak érzem magam és többet alszom, minimális émelygés ami pár perc alatt elmúlik. Nem kellene...
22 hetes terhesen mitol lehet az hogy 10-15 perc seta utan jobb oldalt a koldokom meletti resz faj?
4 hetes terhesen 1-2 perc görcsölés majd rózsaszín folyás?
Verseny biciklivel jarok dolgozni es az odafele ut kicsit mindig leizzaszt (kicsit dombos), kb 35 perc az ut, szoval en meddig biciklizhetem terhesen? Nem art a babanak? Raadasul...
Tapasztalt valaki hasonlót terhesen? Az elmaradt mensi napja óta a nap folyamán hirtelen előbukkan rajtam pár csalánkiütésszerü pattanás, vagy hólyag ami nagyon viszket, de egy perc és elmúlik.

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!