Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes UH. Más is volt így?

36 hetes UH. Más is volt így?

Figyelt kérdés
Ma voltam 36 hetes UH-n, a baba 2625g, kevés a magzatvíz, lepény III.érettségű. UH-s doki az mondta kisebb, mint kellene, 35 hetesnek felel meg, de még belefér. Gondolom szóltak volna ha baj van, de kíváncsi vagyok volt e más is így.
2019. jún. 12. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden rendben van. Minél közelebb van a szülés, annál inkább vannak eltérések a méretekben. Ha pl te és a férjed is 160 centi, akkor a baba sem fog 60 centivel születni.
2019. jún. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A 3-as érettségű lepény miatt gondolom gyakrabban fognak ultrahangozni, áramlást nézni, hogy megbizonyosodjanak arról, hogy valóban csak genetika miatt kisebb.
2019. jún. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmi baj ezzel a mérettel, a lányom is 2600-zal született a 36. héten. Ilyenkor már átlagosan 250 grammot híznak a babák hetente, ha a 40. hétig bent maradt volna, akkor 3600 grammal született volna, ami szép súly szerintem. Mellesleg a környezetemben több baba is született 2200 grammal a 40. héten, velük sincs semmi baj.
2019. jún. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Unokatesóm tegnap volt UH-n, 37 hetes. 2500-ra saccoltak a babat, azt mondták tökéletes. Az a lényeg, hogy folyamatosan nő, Ő és a férje se magas.
2019. jún. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat :)
2019. jún. 12. 15:48
 6/6 anonim ***** válasza:
A kórházban a szobatársam babája is elvileg kicsi volt, több vizsgálatra kellett mennie, aztán 38.héten szült kb. 3300 gr volt a baba, ami azért abszolút nem kicsi szerintem :) hozzáteszem a csaj is 150 magas kb.
2019. jún. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!