Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

A fémes íz érzése a szájban minden terhes nőnél jelentkezik? Nektek volt/van?

Félidős vagyok, de én még nem éreztem.

Keress kérdéseket hasonló témákban: fémes íz, terhesség, terhességi tünet

jún. 12. 17:38  Privát üzenet  

A válaszok
Nem. Én legalább is nem éreztem soha. 2x voltam terhes.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont jún. 12. 18:17 Privát üzenet
Nekem volt, kb a 8. hét után múlt el.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/10Időpont jún. 12. 18:38 Privát üzenet
Nekem is volt. Néha még mindig érzem.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/10Időpont jún. 12. 19:18 Privát üzenet
5 terhességből egyszer sem volt nekem. Ez pont olyan közhely, mint a hányinger.

A válasz 29%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/10Időpont jún. 12. 19:30 Privát üzenet
Nekem csak a legelején volt, még terhességi teszt előtt ez volt az első furcsa dolog amiből elgondolkoztam nem -e vagyok terhes.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/10Időpont jún. 12. 21:10 Privát üzenet
Jaddy nevű felhasználó válasza:

Ugyanúgy volt nekem is, mint az 5ös válaszolónak. 1-2hétig tartott. Nekem azután szinte semmi tünetem nem volt. Kb 2szer minimális émelygés.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/10Időpont jún. 12. 23:28 Privát üzenet

Elsőnél volt (missed ab lett), másodiknál nem.

Egyéni...

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/10Időpont jún. 13. 05:30 Privát üzenet
4. vagyok, úgy látom magyarázatra szorul a kommentem a gyengébbek kedvéért: a hányingerről is azt hiszik minden terhes nőnek van, pedig nincs minden terhes nőnek. Remélem így már a kevésbé értelmesek is felfogták.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/10Időpont jún. 13. 07:46 Privát üzenet

Mielott terhes lettem, mio inozitolt kellett innom, eleinte szerettem az izet (kisse femes, vas izu), aztan egyik naprol a masikra megundorodtam tole, hiaba kevertem teaba, citromlebe, nem tudtam meginni.

Neha most is erzem az izet a szamban es ilyenkor hanyingerem van, de nem tudom, hogy ez az a tipikus terhessegi tunet, vagy csak bevillannak a rossz emlekek :)

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/10Időpont jún. 13. 08:24 Privát üzenet
Csernobilnal sokan ereztek.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/10Időpont jún. 13. 13:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tegnap voltam nögyógyásznál, nem látott semmit az ultrahang sem mutatott ki semmit sem a hüvely ultrahang! Viszont émejgés mell feszülés van és a menstruációm sem jelentkezik! Szerintetek?
12 hetes 4 napos terhes vagyok, rosszullet jelentkezik ilyenkor? Hosszu kerdesem alul.
34 hetes terhes vagyok és pár hete észrevettem, hogy köldök felett egy kicsivel, hajolgatasnál, hosszabb távú ülésnél fájdalom jelentkezik, nem folyamatos, de ez szinte...
Ha valaki terhes mikor jelentkezik a melbimbó érzékenység?
22 hetes terhes vagyok, pár napja keveset mozog a babám és nem jelentkezik a megszokott időben, nem is "tornázik" ahogyan szokott mindig. Valami baj lehet?
En egy jelentkezik a menzeszem, a tuneteim ha lehet oket igy nevezni hangulat ingadozas, a melleim kisse nagyobbak erzekenyebb es kemenyebbek. Szerintetek lehetseges hogy terhes...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!