Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

Van akinek napi két liter malnalevel tea fogyasztását javasolták? Van aki ennyit fogyasztott?

jún. 12. 18:21  Privát üzenet  

A válaszok
36.hétől napi 1 litert elosztva egész napra. Nekem sokat segített.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jún. 12. 19:55 Privát üzenet
Megkérdezhetem hogy mire jó ez a tea? :)

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jún. 13. 08:07 Privát üzenet

Nekem azt mondták a 35. héten kezdjem napi egy kis csészével és a 40. hétre emeljem az adagot maximum másfél literig. Nyilván számít a koncentráció is, de 2 litert soha nem mondtak.

Most 37 hetes vagyok és kb 5-6 decinél járok.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jún. 13. 11:00 Privát üzenet
Úgy tudom lazítja az izmokat. Az indiánok évezredek óta használják az utolsó hetekben.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jún. 16. 11:08 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az baj ha csak kb 1 liter vizet iszok meg terhesen? Én többet nem bírok meginni. Ti mennyit isztok?
Nektek mikor jelentek meg a terhességi csíkok? Létezik, hogy a napi 3 liter folyadék miatt nincs rajtam, vagy még ezután várjam?
Ti mennyi málnalevél teát isztok meg egy nap? Elég egy csészével? Vagy liter számra kell inni? Csak mert ilyet is olvastam.
Ha kb. a hatodik hétig fogyasztottam szójatejet (kb 1 liter egy héten), az árthat a babának?
Férjem 12 év után elérte a napi 4 liter palackos bor fogyasztását. Egész nap alszik,4órát dolgozik naponta, odahaza semmit. Gyemekeivel nem törődik, zavarja őt és csak kiabál...
Üdv! Egy 2003-as évjáratú Suzuki RM 85 fogyasztását úgy tudom, hogy 5 liter/ üzemórára mérik! Ez az amit nekem mondtak! Valos-e ez az adat? És hány üzemóránként és mit kell...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!