Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nagyon kislányt vártok...

Ha nagyon kislányt vártok hogyan tudtátok elfogadni hogy fiú lett? Vagy forditott esetben?

Figyelt kérdés

Szörnyen érzem magam bőgök egyfeszt és beszélek a pocaklakóhoz hogy magyon szeretem ne haragudjon rám hogy sírok , örülök hogy egészséges stb. És retenetes bűntudatom van.

5 éve amikor öszejöttünk a párommal már akkor kislányt szerettünk volna , nagyon nehezen vártuk ki ezt az 5 évet hogy megteremtsük a körülményeket. 5 éve mindíg a kiválaasztott lány nevünket emlegetjük hogy jöhetne már a pici Rékánk már csak pár hónap stb. Aztán mikor pozitívan teszteltem sírtunk csak hogy elsem hisszük hogy elsőre összejött.

Aztán jöttek a vizsgálatok és megállapították fiú. Nemtudtam megszólalni még a vizsgálat után sem vagy negyed óráig a párom sem. Néztünk egymásra nem mertük kimondani amit gondoltunk. Hazafele pedig elbőgtem magam hogy miért velem törtenik ez , aztán hogy miért velünk, aztán hogy nem tudom.megadni azt amire a párom vágyik. Azóta folyton görcsöl a gyomrom , de már a bűntudattól hogy van egy egészséges fiú a pocimban és nem örülök hanem sírok ekkor megint csak mégjobban rámjön ...

A páromnak nem momdom ő se nekem de tuti ugyanezt érzi bár próbál viccelődni hogy milyeneket fogunk focizni együtt meg hogy olyan kis macsó lesz mint ő és nehogy jobban szeressem majd mint őt . De hiába akkor mosolygok de aztán megint bevillan hogy lányt szeretnék. Mikor mar elhatározom hogy elfogadom csak örülök , meglátok egy lányos dolgot és kezdődik előlről. Nem tudom miért nem tudom megemészteni szörnyű embernek érzem magam, megsem érdemelnék egy gyereket


2019. jún. 12. 18:53
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
67%
😂😂😂
2019. jún. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
89%

Kissé türelmetlen vagy, a dolgokat az elejükön kell kezdeni. Márpedig minden imádott kislánynak kell, hogy legyen egy bátyja, aki majd mindentől megvédi. :)

Fel a fejjel, meglátod, kibújik a kisfiad, és ugyanúgy imádni fogod.

2019. jún. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
72%

Tényleg h*lyék vagytok!

Vagy felnőttök végre, és rájöttök, hogy ez nem számít, vagy pokollá teszitek a leendő gyereketek életét - vagy elveteted. Ezeket választhatod.

2019. jún. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
85%
Basszus felnőtt ember hogy lehet ennyire?!?? Fiút akartam elsőre lányt mondtak. A férjem is nagyon fiút akart. Amikor közölték, hogy lány kimentünk rám nézett a férjem mosolygott oo basszus akkor autók helyett tea du? Ennyi volt. Mi a fenét kezdesz majd egy éjjel nappal ordító hasfájós gyerekkel ha ennyire nincs tartásod?Nyugodj meg pihend ki magad, sztem ez nem biztos, hogy normális.
2019. jún. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
96%
En is lányt akartam, es fiu lett. 2 nap kellett hogy átálljon az agyam. Mar 8 hónapos, es egy lányért se adnám! Imádom!
2019. jún. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
97%

Ú én nem tudtam elfogadni, visszavittem a kórházba.

Ja nem.

2019. jún. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
98%

A szülés előtt 2 nappal derült ki, hogy nem lány, hanem fiú. Meglepődtünk, de ennyi. (16 éve nem volt még elérhető 4DUH meg babamozi.) Tisztában voltunk vele, hogy amit a nőgyógyász mond, az erős tipp, akkor tuti, ha kibújt, addig két esélyes, hogy fiú vagy lány.

Nem is értem, hogy ti ezt hogy gondoltátok. Azt hiszed, hogy elég megtervezni, hogy milyen nemű? A pároddal jól összeilletek, ha ő is azt hitte.


Napok, sőt hetek óta írja ki valaki a hasonló kérdéseket. Gondolom ugyanaz.

Ez már orvosi eset. Tessék felkeresni pszichológust!

2019. jún. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
93%

Hát ez gáz. Nekünk a nagynál végig nem tudták megnézni a nemét, mert sosem fordult úgy, hogy látszódjon ezért mondták, hogy maradjunk az unisex dolgoknál. Én tudtam, hogy fiú, apósom akartlány unokát, hát piszok nagyot csalódott. Most 6 éves a nagyobb fiam, és még csak most jutott el oda após, hogy igazi papa-unoka kapcsolatuk van. 6 év, és még csak nem is apa-fiú.

A második terhességemnél megfordult a fejemben, hátha lány lesz, de ez kb addig volt, amíg meg nem tippelte a doki a fiút. Mondtam is, nem baj, 2 fiú sokkal menőbb. Nem adnám egy lányért sem.

2019. jún. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
48%

Nem értem a hozzád hasonlókat. Mit lehet egy kislánnyal csinálni, amit egy fiúval nem, és fordítva?

Nem mindegy, hogy pelenkázásnál mit fogsz látni? Ennyire kuki undorod van? Punci párti vagy?

Szerintem nem tudnál írni öt konkrét dolgot, hogy mi a különbség a kisfiúk és kislányok közt, és azt is elfogadom egynek, hogy másképp pisilnek.

2019. jún. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
94%

😃

Hát, mi pl.gyereket vártuk... Nem fiút vagy lányt!

2019. jún. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!