Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nagyon kislányt vártok...

Ha nagyon kislányt vártok hogyan tudtátok elfogadni hogy fiú lett? Vagy forditott esetben?

Figyelt kérdés

Szörnyen érzem magam bőgök egyfeszt és beszélek a pocaklakóhoz hogy magyon szeretem ne haragudjon rám hogy sírok , örülök hogy egészséges stb. És retenetes bűntudatom van.

5 éve amikor öszejöttünk a párommal már akkor kislányt szerettünk volna , nagyon nehezen vártuk ki ezt az 5 évet hogy megteremtsük a körülményeket. 5 éve mindíg a kiválaasztott lány nevünket emlegetjük hogy jöhetne már a pici Rékánk már csak pár hónap stb. Aztán mikor pozitívan teszteltem sírtunk csak hogy elsem hisszük hogy elsőre összejött.

Aztán jöttek a vizsgálatok és megállapították fiú. Nemtudtam megszólalni még a vizsgálat után sem vagy negyed óráig a párom sem. Néztünk egymásra nem mertük kimondani amit gondoltunk. Hazafele pedig elbőgtem magam hogy miért velem törtenik ez , aztán hogy miért velünk, aztán hogy nem tudom.megadni azt amire a párom vágyik. Azóta folyton görcsöl a gyomrom , de már a bűntudattól hogy van egy egészséges fiú a pocimban és nem örülök hanem sírok ekkor megint csak mégjobban rámjön ...

A páromnak nem momdom ő se nekem de tuti ugyanezt érzi bár próbál viccelődni hogy milyeneket fogunk focizni együtt meg hogy olyan kis macsó lesz mint ő és nehogy jobban szeressem majd mint őt . De hiába akkor mosolygok de aztán megint bevillan hogy lányt szeretnék. Mikor mar elhatározom hogy elfogadom csak örülök , meglátok egy lányos dolgot és kezdődik előlről. Nem tudom miért nem tudom megemészteni szörnyű embernek érzem magam, megsem érdemelnék egy gyereket


2019. jún. 12. 18:53
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
86%
NAPONTA van a héten ilyen kérdés. Nem hiszem el, hogy ennyi hülye vár gyereket...
2019. jún. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
93%

Tudod, aki éveket küszködik, hogy legyen gyereke, annak mindegy. Akinek meg összejön elsőre, azt hiszi, hogy ezt magának köszönhető, és hirtelen mindenható akar lenni, megmondani, milyen nemű legyen. Aztán meg kiborul, meg hisztizik, ha a számítási nem jönnek be.

De szerencsére van, amit nem lehet befolyásolni, és ez így van jól!

2019. jún. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
82%

Van egy fiunk, két év próbálkozás után jött össze a második, és iszonyúan lányt szerettem volna. Azt hittem, lesz kb 20 békés hetem, amíg elhitetem magammal, hogy kislány lakik benn. Aztán a 12. heti genetikai UHn akkora kukivillantás volt, hogy akkorát még nem látott a világ. A férjem majd kiugrott a bőrömből, én meg kicsit elszomorodtam. Este választottunk neki nevet, ez már felvidított. Aztán akkor nyugodtam meg, amikor az egyik barátom azt mondta, hogy tkp ha őszinte vagyok magamhoz, akkor én is látom, hogy inkább fiús anyuka vagyok. És tényleg, nagyon nem vagyok csajos.


Szóval szedj össze pár érvet, hogy miért jó, hogy fiatok lesz, pl amit fentebb írt valaki, hogy egy lánynak kell egy bátyó.

2019. jún. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
17%
Nekem fordítva volt, semmiképpen nem akartam lányt! Beletelt egy időbe mire màr nem érintett olyan rosszul, de így még évek múltán is haragszom a sorsra amiért nem teljesülhetett egy álmom
2019. jún. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
77%
Ha lett volna annyi eszetek,hogy megfordul a fejetekben,hogy benne van a pakliban,hogy fiú is lehet,akkor most nem lennél ennyire ki! De az okos agyad elhitette veled,hogy csakis kislányod lehet...ész hova mész?!
2019. jún. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
89%
Mi is lányt szerettünk volna elsőre. Aztán a 17. héten kiderült, hogy fiú. Azért mi nem fogtuk fel ilyen drasztikusan, de kellett két nap amíg átált az agyam. Most 7 hónapos és bizony én sem cserélném senkire. Meglátod legkésőbb akkor mikor megszületik rájössz majd, hogy mennyire mindegy hogy fiú vagy lány. Hiszen a szerelmetek gyümölcse és imádni fogjátok.
2019. jún. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
80%

Mondjuk en ezt nem ertem, mikor valaki beleeli magat valamibe amire 0 rahatasa van. En nem tudom fiamlesz e vagy lanyom. Talan kicsit a fiu fele huzok, mert en is mindig fius lany voltam, de igazabol tokmindegy.


Probalj arra koncentralni ami egy fiuban jo.

Van is egy ilyen regi konyv. Orulj hogy fiu meg orulj, hogy lany. Szerezd meg. Nagyon jol osszeszedi a fiuk meg a lanyok elonyeit 🙂 a lanyosat meg ne vedd!!!


Egyebkent a fiuk tok menok.

2019. jún. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
83%

Tessek erre a konyvre gondoltam. En meg gyerekkoromban olvastam, mert anyukamnak megvolt.


[link]

2019. jún. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
74%
Világ életemben kislányt szerettem volna és ha ciki ha nem, kissé csalódott voltam amikor a doki mondta hogy kisfiú. Nem sírtam vagy drámáztam de csalódott voltam akkor, kellett egy kis idő amig atallt az agyam... Utólag belegondolva jó nagy hülye voltam. Ezzel a kisfiúval született meg életem szerelme, aki minden mozdulataval tudatja velem hogy én vagyok neki a minden, akiért tűzbe mennék.. Hidd el ugyanúgy fogod szeretni
2019. jún. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
92%
Gondolj arra hányan lennének a helyedben, adj hálát a gyermekért, örülj hogy nektek lesz. Nagyon sokan vagyunk akiknek sok-sok éve ez nem adatik meg és a fél karunkat adnánk érte, hogy a helyedben legyünk...
2019. jún. 13. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!