Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nemvart elott ket nappal...

Nemvart elott ket nappal pozitiv teszt (early predictor) majd nemvart napjan negativ (clearblue), viszont azota sem jott meg a menszeszem (2 napja). Ez normalis? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Ma napkozben teszteltem, talan nagyon halvanyan ott a masodik csik. Lehet nem orult ki a szervezezembol a HCG? Normalis hogy meg nem jott meg?


Korabban is volt kemiai terhessegem, de akkor megjott normalisan a menszeszem.


2019. jún. 12. 21:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mns milyen teszttel teszteltél?
2019. jún. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A predictor érzékenyebb mint a clearblue, viszont hallottam már olyat, hogy fals pozi a predictornál bár nekem nem volt bajom vele :)
2019. jún. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Facellevel is teszteltem amikor a predictorral, az is pozitiv volt. Most legutoljara amin latszik egy nagyon de nagyon halvany csik, az pedig Medi-lab. Koszonom
2019. jún. 13. 00:53
 4/12 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan teszttel tesztelj! Csinálj egy predictort ma már szép erősnek kellene lennie ha minden rendben
2019. jún. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt. Nyaralni voltunk, es a helyi patikaban csak Medi volt. Holnap veszek egyet, bar semmi tunetem :( max annyi h 37 korul van a hom.
2019. jún. 13. 20:13
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen van tünet😊 és két különböző márkájú teszt nem lehet egyidőben rossz 😃 nagyon nagyon halkan gratulálok🙂
2019. jún. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Koszi :) Mai teszt megint pozitiv :) delutan el is megyek a nogyagyaszhoz, az a tuti. Most mar azon parazok ha tenyleg terhes vagyok, hogy a negativ teszt utan azert iszogattam a nyaralas alatt, remelem ilyen korai stadiumban meg nem fog artani. Megirom majd mi volt a dokinal.
2019. jún. 14. 13:30
 8/12 A kérdező kommentje:
A doki csak megvastagodott mehnyalkahartyat latott, azt mondta, hogy meg tul korai, egy het mulva menjek vissza. Meglatjuk :)
2019. jún. 14. 19:35
 9/12 anonim ***** válasza:
Persze ilyen korán ez még normális. De ha szép pozitív lett nemrég a teszted szerintem nincs okod aggódni.
2019. jún. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mai teszt negativ, mondjuk nem reggeli pisibol, valoszinu a tegnapi Gabriel fals pozitiv volt, most olvasom hogy sokaknak mutatott pozitivat, ugy h nem v mar nem voltak terhesek :(
2019. jún. 15. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!