Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5. héten 16mm. Petezsák,...

5. héten 16mm. Petezsák, embriócsomóval és szikhólyaggal. Normális így?

Figyelt kérdés
A doktornő szerint igen, főleg, hogy előző héten csak egy petezsák látszott ( előző probléma miatt nézik ilyen sűrűn), és ha minden oké 1-2 hét múlva szivhangot is hallunk. Nálatok is így volt? Bocsánat, de annyi rossz dolgot és tapasztaltot olvasni itt. :(

2019. jún. 12. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Igen.
2019. jún. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne olvass hanem hallgass az orvosra!
2019. jún. 13. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Nekem 5 hetesen volt 6 mm-es petezsák és 6 hetesen 2 mm-es embrió. 8 hetesen hallottuk először a szívhanját. Szerintem teljesen normális nem tudom miért aggódsz?

25 hkm

2019. jún. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha az orvosod azt mondja, hogy minden rendben, akkor neki kell hinni, nem nekunk.
2019. jún. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
5%

Igen, normális.


De ezt sosem értettem. " előző probléma miatt nézik ilyen sűrűn"

Miért, ha 2 naponta nézegetik UH-val, akkor mi lesz? Megvéd egy vetéléstől, vagy mi? Jó helyen van a terhesség, elég lenne betöltött 7. hét után megnézni, hogy van-e szívhang és kész. Az UH semmilyen komplikációtól nem fog megvédeni.

2019. jún. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%

Ha a doki valamire azt mondja, hogy rendben van, akkor az rendben van. Akkor ne akarj szántszándekkal rosszakat olvasni, minek? Nekem 5 terhességből 3-nál így volt, de 2-nél így is maradt, nem fejlődött tovább és elvetéltem. Most jobb?


Komolyan nem értem, miért gondoljátok hogy az orvosotok rosszat akar és elhallgatja ha gond van? NAPONTA van olyan kérdés hogy "az orvosom azt mondta minden oké de ugye szerintetek is??"

2019. jún. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igrn. Nekem 5 hetesen csak 8mm petezsák és benne szikbólyag látszott, embriócsomo nem.

Azóta már 22.hetet taposom.

2019. jún. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!