Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33. hét vége. Nektek is így...

33. hét vége. Nektek is így fáj ha rosszul fekszik a baba?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy írjam,a baba fejvégű,azzal nincs gond. De pár napja úgy fekszik hogy szabályosan fáj bennem :D

Megfordulni az ágyon szenvedés,feszít fáj. Ülve se jobb.

Elvileg 2héttel nagyobb is,eddig ezt mondták,a pocak viszont nem nő olyan gyorsan mint ő szerintem.


2019. jún. 14. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
En meg csak 28hetes terhes vagyok de mar most vannak olyan napok mikor mar olyanokat rug vagy kinyomja magat hogy az mar faj.
2019. jún. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem is úgy a 31-32. hét környékétől szenvedős az ágyban való forgás vagy felkelés. Most 37+5-nél járok és konkrétan ha a baba elalszik egy pózban a hasamban akkor már nem is nagyon tudok megmozdulni, mert annyira behelyezkedik, hogy utána csak abban a pózban nem fáj.

Ma ha hajnal 4:20-kor ébredtem emiatt és inkább felkeltem, mert ülve legalább nem fáj és a baba is könnyebben visszarendeződik, mintha csak megfordulnék :)

2019. jún. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hajjaj, nekem akkor fordult vissza farosba, a kémény feje úgy nyomott, szúrt még orvoshoz is elmentem, hogy nézze meg, mi történt már.
2019. jún. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nálam is kb úgy van ahogy a 2.válaszoló írta.Mocorog stb és ha úgy áll meg szabályosan fáj,este görcsöl a combom aludni is alig tudok. Hát nőnek gondolom hirtelen..de kb mint ha ki akarna törni néhaXD
2019. jún. 14. 21:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is így érzem most a 34. héten, de nekem csak időszakos ez az érzés. Ő is mocorog, helyezkedik. Van, mikor meg sem kottyan, de ma alig bírtamvsokszor menni, megmozdulni tőle. A vége ilyen... Kitartást!
2019. jún. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nektek is kitartás akkor :) hátha holnap picit áthelyezi magát :)
2019. jún. 14. 22:08
 7/8 anonim ***** válasza:
37 hetes vagyok és sokszor ki kell szednem a lábait a bordáimból.A napi 3 hasdeformálódásról nem is beszélek :D
2019. jún. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

32hetes vagyok fejvégű ikrekkel nekem alig megy ülés, fekvés, felkelés mindenhol őket érzem. Viszont ha mázlim van és alszanak akkor mintha ott sem lennének :)

Kitartást ennyi idősen sokan vagyunk még így szerintem!

2019. jún. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!