Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedd óta szedek Gravidát és...

Kedd óta szedek Gravidát és csütörtök óta hasmenésem van. Összefügg?

Figyelt kérdés
Eddig Czeizelt szedtem, de az most nem volt és gondoltam miért ne vehetnék mást. Dokihoz csak 9 nap múlva megyek, addig nem tudom eldonteni, szedjem-e vagy vegyek másik bogyót. Ez a kombinált Gravida. Napi 1x van aminek lennie kell de az kissé lazább.. (bocsánat). Volt valaki így ezzel? Később megszokta? Vagy dobhatom ki az egész havi adagot, mit gondoltok?
2019. jún. 16. 06:02
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Most meg kellene tudnunk mondani, hogy mitől van hasmenésed? A mellékhatásokról szóló papírt elolvastad? (4. pont)
2019. jún. 16. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Most nem kell megmondanotok.

Nincs benne ilyen szakasz, 2 oldalas, csak a benne lévő anyagokat felsoroló tájékoztató van benne, annyit ír, ne lépjünk túl a napi megengedett mennyiséget. Gravida Optima.

2019. jún. 16. 06:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez nem hasmenés. Semmi gondot nem okoz. Egyedül a vizes hasmenés nem jó, mert romlik a felszívódás (nem csak vitaminra értem hanem mindenre). De ha zavar is ne szedd 2 napig aztán kiderül. Semmi bajotok nem lesz, ha pár napig csak folsavat szedsz. Nem tudjuk, hogy a Gravida okozza vagy csak véletlen egybeesés. Biztosra elméletileg csak akkor lehetne venni, ha elmúlik ha abbahagyod majd újra jelentkezik, ha megint szeded.


Nekem nem volt tőle ilyen. De ha magnéziumot sokat szedtem, akkor viszont igen. Te szedsz? Mert az nem feltétlen azonnal jelentkezik, csak ha sokat szedsz és tele van a szervezet vele, a felesleg így ürül ki. Mivel valamennyi magnézium van a Gravidában is, ha mást is szedsz, akkor nem kizárható, hogy ez a gond.

2019. jún. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Komplex google keresés következik: "gravida mellékhatások"
2019. jún. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!