Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35+6. hétben vagyunk, ma...

35+6. hétben vagyunk, ma estére már hűvösebb időt mondanak, hidegfront érkezik. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Ma reggel arra keltem hogy görcsölök de nem múlik el illetve sokat keményedik a pocakom, ráadásul a derekamra is sugárzik. Még legalább 1 hetet bent kellene maradnia a kishölgynek és a 37. héttől jöhet bármikor de szerintetek most mire számítsak? Ki volt mar hasonló szituban?

2019. jún. 16. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a frontok semmit nem értek. Ellenben a telihold igen. De ezt előre nem lehet megmondani.
2019. jún. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tényleg azt el is felejtettem írni hogy telihold is van 😊
2019. jún. 16. 10:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Én bemennék. Hasonlóan voltam, szinte ugyanilyen korú terhességgel, bementünk. Ki voltam száradva, három infúziót kaptam és tüdőérlelőt, utána pár napig bent üdültem. Nem sokon múlt. Szerencsére időben beértem, és csak a 39. héten született meg.
2019. jún. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pontosan ennyi idősen szültem, semmi baj nem volt, se pic, se inkubátor nem kellett. Nincs nagy különbség a 36.és a 37. héten született babák között. Ennyi tünettel, ami neked van, nem mennék be, mert egyáltalán nem biztos, hogy a szülés közeledtét jelzi, a frontok se indítanak be minden szülést. Nekem elfolyt a magzatvíz, úgyhogy egyértelmű helyzet volt, front nem volt akkor.
2019. jún. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet jósló is. Tusolj le, válts pózt, igyál sok folyadékot, mert nagy melegben az is okozhat görcsöt. Nekem 37. hétig magnéziumot is szedni kellett, az ártani nem fog. Amúgy nekem is kb ennyi idősen voltak ilyen tüneteim a szülőszoba látogatás előtt :D Beparáztam rendesen ;) Aztán csak 39+5 naposan szültem. A frontok mit sem értek, se a telihold :) De ha mégis kifelé igyekszik a pindurkád, akkor sok erőt és könnyű, szép szülésélményt kívánok ;)
2019. jún. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Egyenlőre abba maradtak a görcsök. Pihentem, nem mászkáltam csak mosdóba. Fel polcoltam a lábam mert ez a vizesedés feszíti a bőröm. Nagyobbik fiam is már tudja hogy nem könnyű még felkelni sem így nem is piszkált mindennel. :) reméljük a köv hetet még kibirja az lesz a 36.

Aztán jöhet Fruzsina közénk 😍

2019. jún. 16. 13:39
 7/8 piroska és a farkas ***** válasza:
Nekem voltak jóslóim, de ami a frontokat illeti, még a 40. héten sem hoztàk ki a babàt, túlhordtam :) Pedig nagyon reménykedtem. :) Pihenj, ha tudsz, sok- sok folyadék, és inkàbb menj be feleslegesen, ha úgy érzed megnyugtatónak,minthogy bàrmi gond legyen.
2019. jún. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
36. hét végéig igenis nagy különbség van, a tüdő éretlen, légzési problémái lehetnek a babának.
2019. jún. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!