Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bejelentetted a terhességet...

Bejelentetted a terhességet minden létező embernek, vagy csak vártad míg észreveszik?

Figyelt kérdés

Úgy értem, ha találkozol ismerőssel és már túl vagy a 12 héten. Vagy ha az irodában például ahol nagyon sok kollégád van. Mindenkinek mondtad, hogy mi van, vagy csak úgy voltál vele, hogy ez nem érint másokat és vagy észre veszik, vagy megtudják pletykákból? Esetleg ha olyan volt a téma elmondtad, de nem volt igényed rá, h mindenki tudja.

Az elmúlt időszakban mindkét viselkedésre láttam példát a közelemben,aki mindenkivel közli és aki nem beszél róla. Ti h csináltátok vagy mit gondoltok az egyik - másik opcióról?


2019. jún. 16. 15:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%

A kettő közt


Munkahelyen a főnököm az egész cég előtt gratulált ceges rendezvényen.. úgyh esélyem nem volt


Volt akivel szóra került, volt akivel nem


De ha nem volt releváns infó, akkor nem mondtam..de nem hagytam szándékosan "pletykákat" sem


Nem kürtöltem, világgá..késztetés azért lett volna örömömben...de pl a fb-on mai napig nincs kinn, pedig már 1 éves

2019. jún. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
En nem jelentettem be csak annak mondtam akire tartozik. (rokonsag, fonok)
2019. jún. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Csak a szüleimnek, a 3 barátnőmnek és a főnökömnek mondtam el, egy darabig le is tagadtam ha rákérdeztek.
2019. jún. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
Nem. Egyelore csak a fonokom tudja aztan majd bejelentjuk a kozvetlen csapatnak. Masnak en nem fogom mondani. Gondolom, ha majd latszik kerdezik.
2019. jún. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én bejelentettem, a munkám miatt de ahogy ez megtörtént a hétvégére elkeztem vérezni. Úgy hogy már a következő héten már nem is mentem.

25 hkm

2019. jún. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Családnak mondtuk, bejelentettük.Barátoknak is elmondtuk talalkozok alkalmával,, ismerősök észre vették eelobb utóbb. Most a 3.-nál jön a, nyári szünet, ovis sulis társakkal nem nagyon találkozunk majd, szeptemberben majd mindenkinek csak feltűnik.
2019. jún. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mindkettővel május végén telt le nagyjából a 12.hét. Akkor már jó idő volt és látszott a pocakom, ezért rákérdeztek, akkor természetesen “bevallottam”. Elötte bő pólókban jártam, hogy ne vegyék észre, akkor szerintem letagadtam volna még, hátha valami baj lesz vagy a 12 hetes UH-n esetleg kiderül valami baj.
2019. jún. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az elején csak a bizalmasaimnak mondtam, és akinek "kell".

A 18. hétig semmi nem látszódott, az ismerőseimnek így nem mondtam, nem éreztem hogy a szomszéd julikának vagy a nagymamám unokatestvérének köze lenne hozzá. Vagy bárkinek aki csak az ismerősöm. A barátainknak természetesen mondtuk.

A 20. hét után indult rohamos növekedésnek a hasam, ezután már nem is kérdezte senki mert látszódott.

Én szerettem megtartani magunknak titokban amíg lehetett, mi ezt teljesen magánügyként kezeltük. Ettől még büszkén viselem a pocakom, és nagyon várom már hogy megszülessen, de mi így éreztük jónak.

Az is hozzá tartozik hogy a férjemet elég sokan ismerik a városban a munkája miatt, és nem akartuk hogy idő előtt megtudja mindenki.

2019. jún. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nagyon az elején vagyok és féltem is a picit, még a szüleimnek és barátoknak sem akarom elmondani legalább 2-3 hétig. Jobb lenne még várni, de a kedvesem már mindenkinek el akarja, olyan boldog. :-)
2019. jún. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én akkor mondtam el a családban csak, mikor már volt szívhang. (6. Betöltött hét után). Előtte nem akartam mert sajnos nagy a vetelesi kockázat. Barátoknak ennél is később.
2019. jún. 21. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!