Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez ilyenkor normális?

Ez ilyenkor normális?

Figyelt kérdés

Június 10-én kellett volna hogy megjöjjön, tegnap csináltam 2 tesztet és pozitívak is lettek, viszont ma menstruáció szerű vérzésem van. (Élénkebb piros, de nem darabos)

Ez normális? Mit tegyek?



2019. jún. 16. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Nyilván nem normális. Ha szeretnéd a terhességet, akkor menj be a nőgyógyászati ügyeletre. Ha nem, akkor megvárhatod a hétfőt, kivéve, ha nagyon erős vérzés kezdődik.
2019. jún. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Hogy lenne normális? Kórházi ügyeletre érdemes menni.
2019. jún. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Nem az, de nincs meg 5 hetes sem ha jol ertem. Szerintetek mit csinalnak vele az ugyeleten? Ne valaszoljatok, sajnos ateltem.
2019. jún. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Ez sajnos kémiai terhesség.
2019. jún. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kémiai terhesség? Ne nézz butának, de az mi?
2019. jún. 16. 17:13
 6/7 anonim ***** válasza:
68%

Azt jelenti, hogy elindult a teherbeesési folyamat, így elkezdődött termelődni a hcg, így pozitív a terhességi teszt, viszont a beágyazódási folyamat nem megy végbe 100 százalékosan, így pár nap késéssel megjön és utólag sem látszik semmi az uh-n. Ezzel semmi teendő a továbbiakban, lehet nyugodtan próbálkozni tovább.

A missed ab-tól abban különbözik a kémiai terhesség, hogy missed ab esetén megtörténik rendben a beágyazódás, az uh-n is látszik a terhesség, de vmiért elhal. Ez esetben előfordul, hogy magától távozik, de a legtöbb esetben művi befejezés szükséges.

2019. jún. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
92%
Viszont mivel neked egy egész hetet késett, azt javasolnám, menj el a nőgyógyászodhoz, hogy megnézze tényleg minden rendben kiürült-e.
2019. jún. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!