Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi cukorbetegség...

Terhességi cukorbetegség alatt mikor mérjek?

Figyelt kérdés
Ki mikor méri az evés utáni 1 órát? Evés megkezdése vagy befejezése után kell mérni az 1 órát?
2019. jún. 17. 09:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Reggel ehgyomor, utana eves befejezte utan kell szamolni az 1 orat. Utana minden etkezes utam 1 oraval. Ha ugrandozik az elso idokben jo, ha eves elott is mered. Persze nem kell vegig, csak az elso idokben, mig be nem all, utana elvileg eleg egy nap 12x merni, hogy rendesen beallt e.
2019. jún. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondták hogy evés megkezdésétől számított egy óra múlva kell mérni utána.

Plusz mérni kell közvetlen kaja előtt, legalábbis mi így csináltuk.

Nekem végig kellett napi 6x minden nagyétkezés előtt-után..

2019. jún. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Evés megkezdése után 1 órával.
2019. jún. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem éppen ezért mondta a dietetikus, hogy étkezés megkezdése után másfél órával mérjem meg, mert nem eszem meg mindent gyorsan és ugyanannyi idő alatt. Biztos nem egyformán kérik az orvosok, de ha már belejössz tőlem csak a három főétkezés utáni értéket kérte vezetni, mérni.

Kitartást kívánok hozzá :)

2019. jún. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!