Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ez? Nőgyógyász 7...

Normális ez? Nőgyógyász 7 hetesnek állapított meg, mensi szerint az ultrahang napján 8. Hetet töltöttem. Petezsákot látott semmi mást. Miert nem adta meg a petezsák méretét? Legalább a Szikhólyagnak látszódnia kellene már.3hét mulva hivott vissza.

Figyelt kérdés
2019. jún. 17. 12:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
Ne parázd túl és főleg ne kételkedj abban, amit az orvos látott. Még annyira korai szakaszban vagy, sajnos bármi történhet. Azért 3 hét múlvára hívott vissza, mert akkor már esélyes, hogy lesz hallható szívhangja a babádnak. A petezsák mérete meg nem mérvadó, azért nem is jegyezte fel a leletre.
2019. jún. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Persze értem, de aprilis 17-én volt az utolsó mensim. 7-8 hetesen már azért látnia kellene valamit. Megérteném ha 5-6 hetes lennék de az nagy eséllyel ki van zárva hogy még csak annyi idős lenne a terhességem. Van már egy kisfiam, előtte volt 1 vetélésem de azt már 6 hetesen látta hogy egy élő embrió. Most pedig a petezsákon kívül semmi.
2019. jún. 17. 13:42
 3/21 anonim ***** válasza:
Nekem sok a 3 hét....az én dokim amikor ugyanez volt nálam, egy hétre rá hívott vissza. Akkor sem volt, szóval mondta hogy sajnos ez nem jó de azért nézzük meg még egy hét múlva. Akkor sem volt, sajnos missed ab. lett. Ezen kívül még egyszer jártam így, nincs szívhang, várjunk egy hetet. Sajnos azt sem kellett megvárni, beindult a vetélés.
2019. jún. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Szia! Sajnálom hogy ìgy alakult, remélem azóta minden renben :( sokallom énis a 3 hetet mert azert 7-8 hetesen nem mondanám hogy olyan korai a terhesség hogy nem lehet látni. Szikholyagot akkor is látnia kéne legalább. Először a kórházba akart beküldeni hogy nézzenek meg, de aztán visszakozott hogy mégsem inkabb 3 hét mulva mennyek vissza..de akkor mar 11 hetes lennek. Nem akarok addig várni...ha gondoljátok leirom részletesebben..
2019. jún. 17. 14:23
 5/21 anonim ***** válasza:
Köszönöm azóta már újra babát várok, 23 hetes vagyok. Ő már a 3. gyerek lesz, már van egy 9 és egy 2 èvesem is. Öt terhesség emből 2 lett vetélés. Drukkolok hogy neked is minden rendbejöjjön!
2019. jún. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 8 hetesnek elég kicsi, szivhangnak kellene már lenni. 3 hét ? Hogy bírod ki addig?
2019. jún. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem akarom kivárni a 3 hetet. Csak a kórházban nem hiszem hogy néznek ultrahangot nőgyógyász beutalója nélkül...így lehet magánúton megyek el. Április 17én volt az utolsó mensim. Mindíg rendszeres és pontos volt. Május 15én kellett volna megjonnie,rá 1 hétre teszteltem pozitívat. Es junius 11én voltam nőgyógyásznál....azért mondom már ennyi idő után hogy lehet higy csak petezsák van de még azt se mondja hogy szabályos e egyáltalán és hogy mekkora?!
2019. jún. 17. 16:04
 8/21 anonim ***** válasza:
Ennyi idős terhesen már szívhangnak kéne lennie. Én nem akarlak elkeseríteni, de ha csak nem késői teherbeesésről van szó és valami miatt csak szimplán kimaradt egy vérzésed, akkor itt nem lesz baba. A 3 hét pedig sok. Én 5 hetesen mentem először nőgyógyászhoz, ő hívott vissza engem 2 hét múlva. De akkor még normális volt a petezsák, hogy csak azt látott. Aztán 2 hét múlva már szívhang volt.
2019. jún. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Engem 2 hetre hivtak vissza. A dr no kerek perec meg is mondta, hogy nem olyan jo az uh-juk, hogy elobb lenyegesebb dolgot mondhasson. Sejthetoszivhang kerult a papirra es slussz. De ez sztk volt. Gondolom magan dokinal jobb a helyzet.
2019. jún. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Néztem magánorvosokat, de egy normálisat sem találtam. Egyik ellen per folyik, a másikat csak a pénz érdekli....a kórházban a nőgyógyászatra és ultrahangra megint nem tudok menni mert az ultrahangra beutalo kell úgyis a vizsgálatra meg csak úgy tudnék elmenni ha aztmondanám hogy nem voltam még vizsgálaton...és ott dolgoulzik az az orvos is aki legutóbb megvizsgált.hazudni nem akarok. Ugyis kiderülne.Szerintetek ha felhívom ott ahol voltam ultrahangon hogy fogadjanak hamarabb akkor esélyes hogy fogadnak majd? Nem érzem magam valami jól..3hetet nem tudok várni
2019. jún. 18. 10:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!