Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ez? Nőgyógyász 7...

Normális ez? Nőgyógyász 7 hetesnek állapított meg, mensi szerint az ultrahang napján 8. Hetet töltöttem. Petezsákot látott semmi mást. Miert nem adta meg a petezsák méretét? Legalább a Szikhólyagnak látszódnia kellene már.3hét mulva hivott vissza.

Figyelt kérdés
2019. jún. 17. 12:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Kórházban is megvizsgálnak mond hogy terhes vagy és görcsölsz vagy barnázásod volt.
2019. jún. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Felhìvtam ma a nőgyógyászatot ahol voltam, és mondtam hogy nem érzem jól magam meglehetne e oldani hogy hamarabb nézzenek meg ultrahangon...meg lehetne csak épp azért hívtak vissza 3 hét múlva mert addig nem lesz orvos aki vizsgál és megcsinálja az ultrahangot. Azt mondta ha akármi bajom van nem érzem jól magam vagy épp vérzés jelentkezne mennyek a kórházba. Fel is hívtam a kórházat ahol mondták beutaló szükséges. Mondtam neki hogy nekem olyan papírom van amire rá van írva hogy ultrahang kontroll kell. Azt mondták azt elfogadják. Remélem nem fognak hazaküldeni hogy várjam ki a 3 hetet...
2019. jún. 18. 14:38
 13/21 A kérdező kommentje:
Mértem vérnyomást először 112 volt a pulzusom majd 106 es végül az utolso 135. A felső érték 100-110 között volt, az alsó érték 50körül.
2019. jún. 18. 15:15
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Brutál frontok vannak szóval ez nem csoda. A kettőt be keverd, ez nem a baba miatt van, te most ideges vagy és ennyi, pörgeted magad a témán (amit megértek természetesen), de az hogy most ideges vagy még az hogy nincs szívhang, nem függ össze. Elmehetsz megnézetni magad, de ha ma sincs szívhang azzal nem leszel előrébb, ugyanúgy idegeskedni fogsz.

Elmehetsz egy hét múlva bármilyen magándokihoz vagy sztk-ba hogy ultrahangot kérj.

2019. jún. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Április 18-an volt még utoljára, majus 15-én kellett volna megjönnie, de semmi, teszteltem, negatív, majd 20-án lett pozitív!

Június 5-en (2 hete) voltam dokinál,menses szerint 7 hetesen. 8mm petezsákot látott,5+3 hetes új alapján, de nem látott benne semmit, mondta menjek vissza 2 hét múlva, nem Volt túl biztató, de mert egy hcg vizsgálatot. Múlt héten elvileg 6 hetesen ,>1500hcg. Holnap megyek vissza, mensi szerint 9 hetesen, aztán valójában majd eldől. Parázok nagyon!

2019. jún. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Szia utolso 👋. Én is holnap megyek a kórházba, mensi szerint én is holnap töltöm a 9.hetet. Kitartás, majd írj mindenkepp hogy mi volt. Ma kora délutántól nagyon rosszul voltam, csak feküdni tudtam.. Ha felálltam már szédültem. Lázas lettem, ráz a hideg. Pulzusom azota is az egekben... 2 falatot tudtam enni egész nap. A hasamba is szúrkál.. A hàtam brutálisan fáj. A rosszullétek azóta sem múltak. De holnap már többet tudunk. Irok majd énis hogy mi volt.
2019. jún. 18. 23:31
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Most jöttem a Dokitól, 7 hetes 5 napos terhesség, 1,39cm embrió. Vissza néztem az előző terhességi leleteket, ugyan így volt, hogy 6-7 hetesen még csak petezsák, majd 9 hetesen lett szívhang, amikor 7 hetesnek mérte. Később foganhattak jóval mint középidő.
2019. jún. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Kérdező ez elég durva... lehet összeszedtél valami vírust. Szülészetre így nem biztos hogy jó ötlet bemenni, mit mond az orvosod?
2019. jún. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Gratulálok hogy nálad is minden rendben. Voltam ma ultrahangon, lehetett látni a kis picurt, 9 hetesek vagyunk. crl 23mm. Szívhangját is hallhattam :) Elmondtam a panaszaimat, az ultrahangos nő a vizsgálat utan átküldött a terhes ambulanciára hogy mondjam el doktorúrnak mert a láz és derékfájdalom nem jó. Átmentem...kedves Doktorúr volt ott(aki múlthéten ultrahangozott és nem látott semmit) elmondtam hogy miujság.. Kb a felénél faképnél hagyott.. Mondván ez nem az ő problémája mennyek a körzeti orvoshoz... Probáltam neki elmagyarázni hogy éjszaka nagyon nagyon rosszul voltam, de nem is érdekelte..
2019. jún. 19. 16:56
 20/21 anonim ***** válasza:
De szuper, akkor most már megnyugodhatsz, vele minden rendben! Tényleg a házi orvoshoz kell menni ha valami bajod van, a nőgyógyász nem ad beutalót, foglalkozik más nemű panasszal, a háziorvos tud tovább küldeni.
2019. jún. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!